Consultant vanzari

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile GiGroup Romania active.

Vezi toate job-urile Consultant vanzari active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: GiGroup Romania
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 28.02.2020

    We #changelives! Descoperă oportunități globale cu GI Group Holding, un pionier în servicii HR care valorizează și promovează evoluția carierei tale.

    Parte a unei echipe de peste 6700 de specialiști prezenți în 34 de țări, noi ne angajăm să dezvoltăm piața muncii prin soluții inovatoare și personalizate. Alege să lucrezi într-un mediu care apreciază valoarea personală și profesională.

    Construiește-ți cariera cu noi! Contactează-ne pentru a explora cum te putem ajuta.

    Cerinte

    Gi Group este în căutarea unui Consultant vanzari pentru clientul sau, o companie de top ce comercializeaza biciclete, componente si articole sportive folosite pentru competitii de ciclism international.

    Candidatul ideal trebuie sa fie pasionat de activitati sportive si sa indeplineasca urmatoarele cerinte:

    Limba engleza nivel avansat (vorbit, scris, citit) – cerinta obligatorie;
    Bună cunoaștere a pachetului MS Office;
    Responsabilitate, operativitate, orientare către client si nevoile acestuia.

    Responsabilitati

    Responsabilitățile postului:

    Procesarea în sistemul de operare a comenzilor pentru clienții alocați;
    Mentinerea relatiilor cu clientii prin asigurarea suportului telefonic si/sau pe e-mail in alegerea produselor;
    Efectuarea vizitelor la portofoliul de clienti pentru prezentarea produselor;
    Efecturea comenzilor catre furnizori;
    Participarea la targuri / expozitii / evenimente sportive.

    Alte informatii

    Beneficii:

    Pachet salarial atractiv;
    Tichete de masă;
    Bonus anual;
    Prime anuale;
    Program de lucru: L-V / 08:00-16:00;
    Contract pe perioada nedeterminata;
    Susținere în dezvoltarea unei cariere pe termen lung.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    800 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    BUCURESTI, Sibiu, Targu Mures,

    Vezi job-uri similare (85)