Project Manager ( Cluj)

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Camusat RomTelecomunicatii active.

Vezi toate job-urile Project Manager ( Cluj) active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Telecomunicatii active pe Hipo.ro

Angajator: Camusat RomTelecomunicatii
Domeniu:
  • Telecomunicatii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: peste 5 ani experienta
    Orase:
  • Cluj Napoca
  • Actualizat la: 14.04.2020

    CAMUSAT ROM TELECOMUNICATII - Societate multinationala, parte a grupului francez CAMUSAT, leader in domeniul constructiilor de infrastructuri pentru telecomunicatii.

    Cerinte

    CERINTE

    - Studii finalizate in domeniul ingineriei
    - Minim 3 ani intr-o pozitie similara
    - Atestate ANRE, ISC reprezinta un plus
    - Abilitatea de a coordona mai multe proiecte simultan

    Responsabilitati

    RESPONSABILITATI

    - Coordoneaza planificarea si implementarea proiectului;
    - Faciliteaza definirea scopului proiectului, a obiectivelor si a rezultatelor
    - Defineste activitatile din proiect si cerintele in materie de resurse
    - Dezvolta plan de ansamblu privind proiectul
    - Organizeaza si coordoneaza personalul si colaboratorii iplicati in proiect
    - Administreaza alocarea resurselor in cadrul proiectului
    - Administreaza si supervizeaza bugetul proiectului
    - Asigura calitatea implementarii proiectelor
    - Monitorizeaza si comunica in mod constant evolutia proiectului, probleme si solutii
    - Prezinta rapoarte privind evolutia proiectului probleme si solutii
    - Implemneteaza si administreaza schimbarile din proiect si interventiile realizate cu scopul realizarii rezultatelor proiectului
    - Realizeaza evaluarea rezultatelor
    - Negociaza cu furnizorii costurile lucrarilor subcontractate.
    - Reprezinta compania in fata clientului inclusiv in activiratea de ofertare si devize pentru lucrari

    Alte informatii

    BENEFICII

    - Salariu motivant
    - Bonusuri de performanta
    - Oportunitatea de a lucra in proiecte industriale majore, inovatoare
    - Cariera si oportunitati de dezvoltare bazate pe performanta
    - Pachet de beneficii (asigurare medicala,etc)

    Aplica fara CV
    Remote

    Aplica fara CV
    Cluj Napoca,

    Aplica fara CV
    Remote

    Vezi job-uri similare (4)