Asistent manager/sector 6

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile WEDOHR active.

Vezi toate job-urile Asistent manager/sector 6 active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Fundatii - Voluntariat - ONG active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Secretariat - Administrativ active pe Hipo.ro

Angajator: WEDOHR
Domeniu:
  • Fundatii - Voluntariat - ONG
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Giurgiu
  • Actualizat la: 11.03.2020

    WeDoHR team, with more than 15 years of experience in the field of Human Resources, provides complete, professional and dedicated services to the specific needs of our clients in the field of human resources management.
    The role of WEDOHR as a provider of recruitment services for our clients is to enable partners to focus on business development and take on the role of identifying and attracting the most suitable candidates for partner organisations.

    Cerinte

    Studii mediisuperioare
    Cunostinte de limba engleza scris-vorbit fluent
    Pachetul MS Office-cunoasterea la nivel avansat.
    Experienta intr-un post de asistent manager de 2-3 ani.

    Responsabilitati

    Cei vei face in cadrul firmei:
    Activitate tipica de secretariat: raspuns telefon, primire clienti, transmitere fax-uri;
    Tehnoredactare, printare, scanare, arhivare documente
    Preluarea apelurilor si directionarea acestora catre manager
    Se ocupă de corespondenţa (email, fax, poştă ) şi redactează răspunsuri la aceasta (n măsura n care este abilitată să facă acest lucru);
    Responsabila cu transmiterea comunicarilor interne
    Realizeaza rezervari la hotelrestaurant pentru reprezentantii societatii si pentru parteneri
    Asigura suport departamentului de contabilitate la indosarierea documentelor, intocmirea a diverse rapoarte solicitate de departament
    Emitere facturi , chitante, avize.

    Alte informatii

    Firma este in sector 6, zona Carrefour Militari
    Program 8h/zi, luni-vineri
    Pahet salarial conform postului si pietei

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov,

    Vezi job-uri similare (8)