Inginer industrie alimentara fresh food

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile WEDOHR active.

Vezi toate job-urile Inginer industrie alimentara fresh food active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Controlul calitatii active pe Hipo.ro

Angajator: WEDOHR
Domeniu:
  • Controlul calitatii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Ilfov
  • Ploiesti
  • Actualizat la: 23.07.2020

    WeDoHR team, with more than 15 years of experience in the field of Human Resources, provides complete, professional and dedicated services to the specific needs of our clients in the field of human resources management.
    The role of WEDOHR as a provider of recruitment services for our clients is to enable partners to focus on business development and take on the role of identifying and attracting the most suitable candidates for partner organisations.

    Cerinte

    - studii superioare in domeniul industriei alimentare;
    - experienta anterioara in domeniul industriei alimentare de minim 1 an;
    persoana toleranta, atenta la nevoile celorlalti, cu abilitati de comunicare;
    - persoana cu rezistenta la situatii limita, care sa poata lua decizii in conditii de stres.

    Responsabilitati

    - supervizeaza activitatea de productie pe tura de care este responsabil;
    - lanseaza productia conform planului de productie agreat;
    - urmareste realizarea productiei din punct de vedere cantitativ si calitativ;
    - gestioneaza personalul din subordine si mediaza eventuale situatii care intervin;
    - se asigura de respectarea procedurilor, completarea corecta a documentelor si a
    rapoartelor de productie;
    - este responsabil pentru respectarea retetarelor fiecarei categorii de produs;
    - coordoneaza predarea produselor catre coordonatorul logistic.

    Alte informatii

    Sediul companiei este in aporpiere de metrou Pipera
    Sunt sanse reale de dezvoltare profesionala, firma facand parte dintr-o multinationala
    Program 3 ture
    Pachet salarial conform pietei

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (11)