Teller- Voluntari

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Garanti BBVA Romania active.

Vezi toate job-urile Teller- Voluntari active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Banci active pe Hipo.ro

Angajator: Garanti BBVA Romania
Domeniu:
  • Banci
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Voluntari
  • Actualizat la: 18.02.2020

    La Garanti BBVA Romania am creat un climat care inspiră colaborarea și comunicarea. Am  construit astfel o echipă unită și energică, care pune întotdeauna clientul pe primul loc. Susținem aspirațiile colegilor noștri și îi încurajăm să se perfecționeze continuu și să își urmeze pasiunile. Ca echipă, ne preocupă creșterea eficienței operaționale și îmbunătățirea constantă a serviciilor oferite clienților.

    Cerinte

    •Studii superioare economice;
    •Minim 1-2 ani experienta pe aceeasi pozitie in domeniul bancar;
    •Excelente abilitati de comunicare si relationare;
    •Seriozitate, corectitudine si atentie la detalii, atentie distributiva;
    •Persoana sociabila, prietenoasa, deschisa la munca in echipa;
    •Persoana rezistenta la activitate in conditii de stress;
    •Limba engleza.

    Responsabilitati

    •Deschide si inchide tezaurul agentiei impreuna cu persoanele autorizate din agentie;
    •Deschide coduri si conturi de client conform procedurilor interne si normelor BNR in vigoare;
    •Furnizeaza clientilor informatii despre produsele si serviciile bancii, precum si despre soldurile conturilor acestora;
    •Realizeaza alimentarea cu numerar a ATM-ului precum si reconcilierea acestuia; gestioneaza cardurile retinute in ATM;
    •Proceseaza depuneri si retrageri de numerar (RON sau valuta), ordine de plata, cecuri si bilete la ordin;
    •Realizeaza plati/incasari de numerar de la BNR, alte agentii si alte banci;
    •Efectueaza tranzactii Western Union;
    •Arhiveaza zilnic documentele de incasare/retragere de numerar;
    •Inregistreaza situatia numerarului in sistem si in registrul de casierie conform procedurilor in vigoare.

    Aplica fara CV
    Voluntari,