Coordonator Fundraising

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Scoala de Valori active.

Vezi toate job-urile Coordonator Fundraising active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Educatie - Training active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Fundatii - Voluntariat - ONG active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Marketing active pe Hipo.ro

Angajator: Scoala de Valori
Domeniu:
  • Educatie - Training
  • Fundatii - Voluntariat - ONG
  • Marketing
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 23.05.2020

    ȘCOALA DE VALORI este o organizație non-guvernamentală, non-profit, care îi îndrumă pe tineri să-și descopere valorile și să-și antreneze potențialul, astfel încât să-și dezvolte atitudini și comportamente prosociale și sa fie pregătiți pentru viitorul mereu în schimbare.

    De 10 ani deschidem drumuri în educa­ție, care au început să se intersecteze și să formeze un ecosistem orientat spre dezvoltarea tinerei generaț­ii.

    Misiunea noastră este de a călăuzi tinerii să învețe să devină creatorii propriilor lor vieți.

    Cerinte

    Absolvent/ă de studii superioare
    Experiență similară de minim 2 ani în sectorul ONG
    Abilități de prezentare și comunicare în public
    Entuziasm, dorință de dezvoltare continuă prin învățare activă
    Punctualitate, seriozitate, perseverență, creativitate, atenție la detalii, deschidere, inițiativă și flexibilitate
    Persoană organizată, atentă la detalii, creativă, inovatoare, rezistentă la stres
    Aptitudini de negociere, planificare activități și monitorizare progres
    Motivație crescută pentru asumarea deciziilor în vederea creșterii performanței

    Responsabilitati

    Elaborează strategia de fundraising potrivită pentru organizație
    Planifică și coordonează campaniile de atragere de fonduri
    Păstrează legătura cu sponsorii și donatorii
    Contribuie la întocmirea bazei de donatori și propune inițiative de dezvoltare a acesteia
    Participă la întâlnirile de networking cu scopul de a promova programele asociației
    Este responsabil/ă de îndeplinirea atât a obiectivelor, cât și a targetelor agreate împreună cu boardul

    Alte informatii

    Beneficii
    Oferim mediu de lucru dinamic, echipă faină constituită din specialiști din diverse domenii
    Posibilitatea de a căpăta experienţă şi de a te dezvolta continuu participând la cursurile interne ale asociaţiei
    Ceai, cafea și fructe din partea organizației

    Aplica fara CV
    4500 RON NET / luna
    Hybrid

    Aplica fara CV
    4600 RON NET / luna
    BUCURESTI, Ploiesti,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,