Contabil

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Foodpanda active.

Vezi toate job-urile Contabil active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Angajator: Foodpanda
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 19.02.2020

    foodpanda is the largest and fastest developing online food ordering service in Romania, which is part of Delivery Hero with presence in 50+ countries in Europe, Asia, Middle-East and Africa. We are employing more than 5000 people world-wide, and they are the most important part of our success.

    Cerinte

    • Studii universitare
    • Experienta pe un post similar este un avantaj, minim 2 ani in contabilitate
    • Disponibilitate pentru program full time
    • Bune cunostinte de Excel si PC in general
    • Cunostinte bune de limba engleza – intelegere si conversatie
    • Capacitate de organizare si prioritizare a sarcinilor

    Responsabilitati

    • Urmaresti/ Reconciliezi/ Inregistrezi facturile lunare cu livratorii
    • Inregistrezi estimarile de costuri cu livratorii pe final de luna/ Stornezi estimarile pe masura primirii/ inregistrarii facturilor
    • Verifici corectitudinea facturilor intocmite in raportul cu livratorii
    • Faci inregistrarea zilnica a creantei fata de livratori - plati online
    • Faci inregistrarea zilnica a creantei fata de livratori - taxa de livrare
    • Gestionezi rapoartele de activitate care stau la baza facturarii de catre livratori – le arhivezi conform standardelor companiei
    • Urmaresti plati vs facturi primite/ reconciliezi platile catre livratori
    • Urmaresti zilnic compensarile in raportul cu livratorii (debite vs credite)
    • Actualizezi baza de date cu datele de identificare ale livratorilor in vederea pregatirii platilor
    • Poti realiza si alte activitati contabile in functie de cerintele managerului

    Alte informatii

    Oferim:
    • Salariu motivant
    • Decont abonamente transport
    • Bonuri de masa de 15 ron/zi
    • Abonament medical complet la Regina Maria
    • Oportunitati reale de dezvoltare in cadrul companiei
    • Mediu de lucru placut
    • Contract pe perioada nedeterminata

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    3000 - 4000 RON NET / luna
    Hybrid

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (65)