director vanzari

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Regency Company active.

Vezi toate job-urile director vanzari active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Regency Company
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Brasov
  • Cluj Napoca
  • Ploiesti
  • Actualizat la: 14.02.2020

    De 20 de ani suntem un partener de încredere al proiectelor de mobilier furnizând clienților noștri materialele de care au nevoie: PAL melaminat, blaturi, MDF și cea mai largă gamă de accesorii de mobilă. Totodată oferim și servicii dedicate: debitare - aplicare cant, consiliere tehnica de specialitate și transport.

    Cerinte

    Studii superioare absolvite;
    Minimum 3 ani experienta de management in vanzari;
    Gandire analitica si structurata, orientata catre rezultate;
    Abilitati de organizare, coordonare si negociere;
    Capacitate de a evalua si de a lua decizii prompte;
    Abilitati de comunicare (vorbit, scris, expunere si sustinere);
    Tehnici de vanzare directa si indirecta;
    Cunostinte operare PC (Word, Excel);
    Permis conducere si disponibilitate pentru deplasari.

    Responsabilitati

    Elaboreaza si urmareste realizarea planului de vanzari si profit;
    Implementarea politicilor de vanzari la nivelul zonei coordinate;
    Supervizeaza si analizeaza activitatile desfasurate de agentii din subordine in vederea realizarii obiectivelor propuse;
    Stabileste, conduce si coordoneaza activitatea departamentului;
    Organizeaza structura de vanzare a companiei pentru maximizarea rezultatelor;
    Realizeaza strategiile de vanzare si asigura aplicarea acestora;
    Instruirea si evaluarea periodica a activitatii personalului din subordine;
    Monitorizarea pietei si a concurentei.

    Aplica fara CV
    Cluj Napoca,

    Aplica fara CV
    Cluj Napoca, Oradea, Sibiu,

    Aplica fara CV
    Brasov,

    Vezi job-uri similare (21)