Angajam Sef Linie

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Gi Group Romania active.

Vezi toate job-urile Angajam Sef Linie active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: Gi Group Romania
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 14.04.2020

    Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pieței forței de muncă. Grupul oferă servicii de muncă temporară și permanentă, recrutare și selecție, servicii de consultanță și training cât și alte servicii complementare.

    Cerinte

    - Studii superioare cu profil tehnic,
    - Capacitate de analiză şi sinteză;
    - Atenţie deosebită în analizarea detaliilor;
    - Comunicare interactivă la locul de muncă;
    - Planificare şi organizare a operaţiilor şi activităţilor;
    - Capacitate de a evalua şi de a lua decizii
    - Cunoştinţe de utilizare a calculatorului
    - Disponibilitate pentru lucru in 3 schimburi.

    Responsabilitati

    - Raspunde de gradul si modul de executie al sarcinilor;
    - Raspunde de buna functionare a utilajului pentru intreg fluxul tehnologic, pe parcursul unui schimb asupra calitatii si Rantitatii produsului finit;
    - Raspunde de verificarea din punct de vedere calitativ al produsului ;
    - Raspunde de predarea cantitativa la sfarsitul schimbului de lucru a deseului/rebut realizat catre preparatorul amestec;
    - Raspunde de orice anomalie ce poate aparea la locul de munca sau in cadrul formatiei de lucru coordonate;
    - Raspunde de cunoasterea si aplicarea corecta a elementelor metodologice de exploatare si intretinere a liniei;
    - Raspunde de curatenia in sectorul de activitate(atat a utilajului cat si a spatiului cuprins intre masini);
    - Raspunde de realismul, corectitudinea, calitatea si transmiterea operativa a informatiilor difuzate;
    - Raspunde de cunoasterea , aplicarea corecta si respectarea normelor de protectie a muncii si PSI;
    - Raspunde de protectia, intretinerea si exploatarea in bune conditii a tuturor bunurilor si dotarilor intreprinderii;
    Raspunde disciplinar, material si penal de consecintele masurilor adoptate.

    Alte informatii

    Beneficii:

    - Salariu incadrare 2500 NET
    - Tichete de masa in valoare de 15 lei/tichet;
    - Ore suplimentare platite 200%;
    - Bonus productie 400 lei NET;
    - Spor ore de noapte;
    - Transport asigurat.

    Pentru mai multe detalii sau programarea unui interviu ne puteti contacta la tel 0731520741 sau 0728854950.