Senior Account Manager pentru Eucom Romania

Angajator: WEDOHR
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Educatie - Training
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 28.01.2020

    WeDoHR team, with more than 15 years of experience in the field of Human Resources, provides complete, professional and dedicated services to the specific needs of our clients in the field of human resources management.
    The role of WEDOHR as a provider of recruitment services for our clients is to enable partners to focus on business development and take on the role of identifying and attracting the most suitable candidates for partner organisations.

    Cerinte

    Candidatul ideal este:
    - bun planificator, cu reale abilitati de organizare a activitatii si a proiectelor;
    - orientat spre rezultat, care poate face fata situatiilor presante;
    - capabil sa gestioneze mai multe proiecte in acelasi timp;
    - sociabil, cu reale abilitati de comunicare si de a transmite mesaje coerente;
    - ambitios, dornic sa performeze;
    - o persoana care va trata colegii, clientii si proiectele cu respect si profesionalism.

    Responsabilitati

    - gestionarea relatiilor cu clientii, ulterior finalizarii procesului de vanzare;
    - intelegerea obiectivelor, nevoilor clientilor;
    - alocarea trainerilor/proiect in functie de locatia si programul solicitat de fiecare client
    - mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii;
    - realizarea de rapoarte si diverse situatii pentru client si pentru superiorii directi;
    - activitati de upsale & cross saling.

    Alte informatii

    Pachet salarial peste media pietei;
    Asigurare privata de sanatate;
    Zile libere pentru ocazii speciale;
    Posibilitatea de work from home.