Backoffice Partner Support

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Foodpanda active.

Vezi toate job-urile Backoffice Partner Support active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Internet - eCommerce active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Secretariat - Administrativ active pe Hipo.ro

Angajator: Foodpanda
Domeniu:
  • Internet - eCommerce
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 14.06.2020

    foodpanda is the largest and fastest developing online food ordering service in Romania, which is part of Delivery Hero with presence in 50+ countries in Europe, Asia, Middle-East and Africa. We are employing more than 5000 people world-wide, and they are the most important part of our success.

    Cerinte

    Cautam un foodie ce a dezvoltat de-a lungul timpului aptitudini superioare de operare PC si care abia asteapta sa devina parte dintr-o echipa dinamica. Punem accent pe spiritul de echipa si atentie la detalii. Iti coloram lumea in roz - la propriu, toate hanoracele si materialele noastre promotionale sunt in spiritul panda. Hai sa citesti mai multe detalii!

    • Studii (medii sau superioare) absolvite si disponibilitate la un program full time
    • Atentia la detalii este un plus
    • Rezistenta la stres
    • Cunostinte medii de limba engleza
    • Cunostinte operare PC
    • Disponibilitate pentru invatarea si utilizarea platformelor informatice specifice

    Responsabilitati

    • Implementarea restaurantelor partenere pe platforma si actualizarea permanenta a acestora - task-uri ce vor putea fi indeplinite cu ajutorul tehnicilor si instrumentelor pe care le vei invata in cadrul companiei.
    • Operarea modificarilor la cererea partenerilor/managerilor de cont – schimbare program, meniu etc.
    • Implementarea promotiilor sau campaniilor de marketing pentru restaurantele participante – crearea de discounturi, banner de informare, creare categorii speciale in meniu.

    Alte informatii

    • Salariu motivant
    • Oportunitati reale de dezvoltare in cadrul companiei
    • Mediu de lucru placut
    • Tichete de masa de 15 ron/zi, platite pe card
    • Abonament medical la Regina Maria
    • Decont abonamente transport
    • Contract pe perioada nedeterminata
    • Work from home

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (320)