Pharmacy Account Specialist

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile MagnaPharm Marketing & Sales active.

Vezi toate job-urile Pharmacy Account Specialist active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: MagnaPharm Marketing & Sales
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Targu Mures
  • Actualizat la: 09.01.2020

    MagnaPharm Marketing & Sales is one of the largest and most dynamic pharmaceutical outsourcing group offering integrated services of import, distribution, market access, marketing and medical promotion, regulatory services.

    Cerinte

    Candidatul ideal:
    - Absolvent studii superioare;
    - Experienta de minimum 12 luni in vanzari sau promovare medicala (experienta in vanzari piata pharma constituie avantaj);
    - Excelente abilitati de comunicare si negociere;
    - Orientare catre client/rezultate; asertivitate;
    - Cunostinte operare PC (World, Excel);
    - Permis de conducere, disponibilitate pentru deplasari.

    Responsabilitati

    Descrierea jobului:
    - Promoveaza imaginea si serviciile diviziei sale in relatiile cu clientii - farmacii;
    - Contribuie la marirea portofoliului de clienti, prin identificarea de noi clienti pe piata pharma;
    - Stabileste si mentine o buna relatie de afaceri cu toti clientii de pe zona arondata;
    - Urmareste evolutia pietei din punct de vedere al politicii comerciale;
    - Identifica oportunitati de afaceri si finalizeaza contracte pe termen lung, securizeaza cifra de afaceri si termenele de plata;
    - Intretine relatii de colaborare cu reprezentantii medicali ai tuturor furnizorilor de pe zona lui.

    Aplica fara CV
    Oradea, Targu Mures, Galati,

    Targu Mures,

    Vezi job-uri similare (13)