Coordonator Colectare Debite - Brasov

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE active.

Vezi toate job-urile Coordonator Colectare Debite - Brasov active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Banci active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Angajator: BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE
Domeniu:
  • Banci
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Brasov
  • Actualizat la: 08.02.2020

    Suntem o banca responsabila, implicandu-ne activ in programe de responsabilitate sociala si protejare a mediului. Prin actiuni proprii si parteneriate responsabile, compania intareste misiunea BNP Paribas in lume: investitii cu impact pozitiv asupra mediului.

    Sunem principalul promotor al creditului responsabil in Romania din 2005, iar produsele noastre pot fi accesate cu usurinta, direct in spatiile de vanzare (magazine si alte puncte de lucru), prin telefon sau online.

    Cerinte

    Dacă vă întrebați cum ar arăta cel mai cool Coordonator în departamentul Recuperare Debite, iată portretul acestuia în câteva tușe:

     Poți fi pe rând sau simultan: lider sau vizionar. Tu alegi ce, când și cum!
     Ești un coleg de gașcă și îți place să lucrezi în echipă? Atunci fă bine și grăiește prin puterea exemplului!
     Ești empatic și simpatic, dar tot timpul cu focusul pe client? Fii orientat către client și înțelege-i nevoile!
     Zen-ul tău e mereu la datorie? Ce bine, înseamnă că ești o persoană pozitivă și calmă! 
     Îți place să privești printr-o fereastră curată, să jonglezi cu KPI-i și să te uiți prin hubloul avionului? Felicitări, ai capacitate de analiză şi sinteză!
     Când totul este haos, tu preiei controlul și faci ordine? Bun, avem nevoie de aptitudini organizatorice!
     Ai multă energie și te simți bine când schimbi des ”canalul” ? Atunci ai capacitate de prioritizare şi de gestionare a mai multor activităţi simultan! Long live Multitasking!
     Ești mândru de diploma ta de licență? Good for you, îți va folosi!
     Mânuiești cu măiestrie Excel-ul, Word-ul și Power Point-ul? Perfect, să ne pregatim de niște rapoarte
     Ai experienta in coordonarea unei echipa de cel putin un an? Atunci, te asteptăm să îți depui candidatura pentru o noua provocare!

    Responsabilitati

    Dacă vă întrebați cu ce se ocupă un Coordonator în departamentul Recuperare Debite, vă invităm să lecturați mai jos lista principalelor ”îndeletniciri”:
     Coordonează și dezvoltă echipa în acord cu valorile companiei, asigurându-se că membrii echipei sunt motivați și implicați în atingerea obiectivelor
     Organizează și susține sesiuni de training membrilor echipei pentru îmbunătățirea fluxului de lucru și dezvoltarea abilităților necesare îndeplinirii sarcinilor
     Evaluează obiectiv membrii echipei și oferă feedback motivațional și de dezvoltare fiecărui membru
     Monitorizează activitatea zilnică a echipei conform planificării stabilite pentru îndeplinirea target-ului de vânzări, se asigură de îndeplinirea acestuia și întocmește rapoarte pentru evidențierea situației curente
     Rezolvă situațiile sau solicitările care ies din aria de influență a colegilor operatori.

    Alte informatii

    Ce beneficii vei avea in cadrul companiei?

    Un mediu de lucru placut, dinamic,cu multe oportunitati de dezvoltare profesionala in domeniul financiar-bancar.
    Posibilitatea de a lucra in cadrul unei multinationale cu o cultura organizationala solida.
    Participarea la programe de dezvoltare personala si profesionala.
    Contract de munca pe o perioada nedeterminata.
    Tichete de masa(valoare tichet 15.09 lei).
    Bonus anual de performanta.
    Abonament la clinica medicala privata.
    Seven Card; Bookster.
    Team building,Christmas Party,Zile tematice.
    24 zile concediu de odihna,in functie de vechimea in cadrul companiei se poate ajunge pana la 30 de zile de concediu pe an.

    Aplica fara CV
    Brasov, Sfantu Gheorghe,

    Aplica fara CV
    Brasov,

    Aplica fara CV
    Brasov, Covasna, Sfantu Gheorghe,

    Vezi job-uri similare (13)