Facturist(a) - Albalact

Angajator: ALBALACT
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Contabilitate Finante
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Afumati
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 25.02.2020

    Având peste 45 de ani de experiența în domeniu, din 2008 Albalact este liderul pieței laptelui din România. Bazându-se pe o strategie focusată permanent pe inovație și dezvoltare, Albalact a devenit în 2014 cea mai mare companie românească de lactate. Albalact procesează lapte și produse lactate proaspete în una dintre cele mai noi și moderne fabrici din Europa Centrala și de Est, în Oiejdea, Județul Alba. De asemenea, compania mai produce o gamă largă de brânzeturi în fabrica Rarăul, din Bucovina. Din septembrie 2016, Albalact face parte din grupul Lactalis.

    Suntem inovatori si dinamici, în fiecare an construim, creăm produse, introducem tehnologii noi, implementăm sisteme moderne, învățăm permanent, ne împărtășim cunoștințele, experiența și creativitatea. Suntem cu totii oameni care își iubesc munca, vor să învețe, să evolueze, care sunt dispuși să ofere ce pot mai mult și mai bine și care nu se tem să-și asume cu deciziile și acțiunile.

    Iti multumim pentru aplicatie si abia asteptam sa te cunoastem!

    Cerinte

    Cerinte:

    - Utilizare Microsoft Excel (mediu)
    - Cunostinte utilizare SAP - reprezinta un avantaj
    - Atentie la detalii
    - Disponibilitatea de a lucra si in schimb de noapte

    Beneficii:
    - Tichete de masa si tichete cadou;
    - Prima/tichete de vacanta
    - Asigurare medicala privata;
    - Spor de weekend si de noapte;
    - Asigurarea transportului;
    - Posibilitatea de a promova rapid in cadrul companiei.

    Ne poti contacta si la numarul de telefon: 0372 609 338

    Responsabilitati

    - Inregistrarea comenzilor de produse;
    - Eliberarea de avize de insotire a marfii;
    - Intocmirea de facturi si retururi;