Asistent Controlor Calitate

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile PRETURI PENTRU TINE active.

Vezi toate job-urile Asistent Controlor Calitate active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Controlul calitatii active pe Hipo.ro

Angajator: PRETURI PENTRU TINE
Domeniu:
  • Controlul calitatii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 06.02.2020

    Cu o experienta de 12 ani pe piata si o prezenta in 2 tari, Preturi Pentru Tine este cel mai mare retailer romanesc de imbracaminte, incaltaminte si accesorii pentru moda de zi cu zi.

    Cu peste 180 de magazine in Romania si Republica Moldova si peste 700 de angajati, PPT Preturi Pentru Tine aduce in viata clientilor produse vestimentare la preturi accesibile, in magazine de proximitate in orasele mici si medii.

    Cifra de afaceri pentru 2017 este de aprox 50 mil. EUR, compania ajungand la peste 25 mil. produse vestimentare si de incaltaminte vandute in unitatile proprii.

    Cerinte

    Aplica daca:

    Ai aptitudini de organizare si repartizare a informatiilor;
    Ai cunostinte de limba engleza si Ms Office (Word, Excel) la nivel mediu;
    Ai experienta ca operator Control calitate / Sistem depozit (de preferat);
    Esti atent(a) la detalii si ai putere de memorare;
    Dai dovada de seriozitate si implicare;
    Ai capacitate de prioritizare a task-urilor si respectare a dead-line-urilor;
    Ai studii superioare absolvite sau in curs de absolvire;
    Ai disponibilitate de a lucra la biroul din apropierea Bucurestiului (Km. 23, Autostrada Bucuresti-Pitesti). Se asigura transportul dus-intors de catre companie.

    Responsabilitati

    Ce ai de facut?

    Elaborezi documentele de calitate si conformitate cu normele europene si planul de Calitate al firmei;
    Verifici si operezi in sistem miscarile de marfuri dintre locatii;
    Elaborezi metode de control si teste conform specificatiilor;
    Efectuezi si verifici masuratorile pentru produsele achizitionate care sa corespunda cu planurile de calitate;
    Intocmesti raportul de calitate pentru transporturile receptionate in depozitul central;
    Monitorizezi calitatea produselor achizitionate;
    Menti acuratetea in stocul de materiale;
    Raportezi catre managerul de Procurement & Warehouse;
    Participi la sedintele inter-departamentale.

    Alte informatii

    Ce oferim:

    Salariu fix;
    Tichete de masa;
    Abonament medical;
    Transport dus-intors.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    4200 - 4400 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (13)