Call Center Prospect Account Mananger

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Unitel Telecom active.

Vezi toate job-urile Call Center Prospect Account Mananger active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Telecomunicatii active pe Hipo.ro

Angajator: Unitel Telecom
Domeniu:
  • Telecomunicatii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 05.04.2020

    Unitel Telecom este o companie formata prin unirea a trei parteneri Telekom cu o vasta experienta in domeniul vanzarilor B2B. Suntem o companie cu experienta de opt ani in domeniul telecomunicatiilor , cinci birouri in Romania, 42 de specialisti. Suntem pregatiti sa oferim support si folosim abordarea consultativa in dezvoltarea business-urilor clientilor nostri.
    Credem in integritare si in puterea inovatiei iar fiecare dintre noi este creator de solutii.
    Livram rezultate , performanta si leadership.

    Cerinte

    Beneficii:
    Program flexibil de 8h/zi sau 6h/zi in intervalul 09:00 – 18:00, de Luni pana Vineri;
    Comisioane nelimitate, in functie de vanzarile generate;
    Acces la training-uri sustinute de specialisti si formare continua;
    Concursuri lunare cu premii substantiale;
    Posibilitate de promovare in cadrul companiei
    Training-uri de start-up si training-uri de dezvoltare profesionala;
    Colegi simpatici (40 in total), concursuri interne, iesiri in oras si alte activitati de echipa;
    Punct de lucru la 5 minute de metrou;

    Responsabilitati

    Daca vei fi colegul nostru:
    - Vei beneficia de training de comunicare si vanzari;
    - Vei contacta clientii business din Bucuresti si vei identifica nevoile lor personale de telecomunicatii
    - Vei lucra in stransa legatura cu echipa noastra de vanzari
    - Te vei dezvolta profesional impreuna cu noi.

    Alte informatii

    - Pachet salarial compus din salariu fix si comision ;
    - Traininguri de specialitate

    Hybrid

    Aplica fara CV
    Hybrid

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (27)