Marketing Project Manager - B2B

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Adina Bigas active.

Vezi toate job-urile Marketing Project Manager - B2B active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Marketing active pe Hipo.ro

Angajator: Adina Bigas
Domeniu:
  • Marketing
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 03.04.2020

    Oferim servicii de consultanta resurse umane si recrutare personal pentru companii in crestere sau aflate in etape de transformare organizationala.

    Mai jos puteti gasi informatii cu privire la profilul pentru care recrutam acum pentru un Client de-al nostru.

    Cerinte

    Profilul candidatul ideal pentru acest rol:

    - Experienta in coordonarea / implementarea activitatilor de marketing-comunicare B2B
    - Rezultate anterioare in corporate marketing si in zona de digital
    - Project Management, capacitate de a gestiona mai multe proiecte in paralel
    - Bun strateg, cu spirit de intreprinzator
    - Motivatie pentru a avea impact social si profesional
    - Orientare activa catre continua dezvoltare profesionala si personala, deschidere catre feedback-ul constructiv (atat in a oferi cat si in a primi)
    - Adaptabilitate, dinamism si rezilienta; bune abilitati interpersonale
    - Abilitate de a lucra eficient atat independent, cat si in echipa
    - Creativitate in abordare, usurinta in rezolvarea problemelor, atitudine pozitiva

    Responsabilitati

    - Conceperea si implementarea unui plan de marketing integrat, cu campanii dedicate in functie de publicul-tinta vizat
    - Propunerea de concepte atractive de comunicare corporativa, transpunerea lor in practica; coordonarea campaniior de brand awareness, atat in online cat si offline
    - Organizarea evenimentelor de networking, responsabil de strategia de PR si de mentinerea relatiei cu presa
    - Managementul resurselor interne si externe (ex.1-2 colegi, agentia de digital marketing etc)

    - Suntem deschisi in mod deosebit catre candidatii care au avut experienta de corporatie si care cauta acum un mediu in care componenta sociala sa fie pregnanta, alaturi de cea legata de profitabilitate.
    - Varsta medie in companie este de 30 de ani.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Hybrid

    Vezi job-uri similare (105)