Agent Vanzari accesorii telefonie mobila si smart gadgeturi

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Arco Expert active.

Vezi toate job-urile Agent Vanzari accesorii telefonie mobila si smart gadgeturi active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Arco Expert
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 18.06.2020
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    Cerinte:

    experienta pe o pozitie similara minim 2 ani
    experienta in domeniul accesoriilor de telefonie mobila minim 1 an
    minim studii medii
    abilitati de comunicare si negociere
    perseverenta si putere de convingere
    cunostinte de MS Office (Excel- vlookup, pivot table etc)
    cunostinte in realizarea de rapoarte utilizand programe de gestiune si BI
    cunostinte limba engleza-nivel mediu
    disponibilitate deplasari in tara
    permis de conducere categoria B minim 3 ani cu experienta de condus in tara

    Responsabilitati

    Agentul va vizita saptamanal clientii din Bucuresti si din tara, avand urmatoarele responsabilitati:
    - mentinerea si dezvoltarea relatiilor de parteneriat cu clientii companiei
    - promovarea produselor si serviciilor companiei
    - identificarea potentialilor clienti si extinderea retelei de distributie
    - identificarea, raportarea si rezolvarea situatiilor aparute la client (referitoare la evidenta stocurilor, calitatea produselor);
    - monitorizarea si analiza permanenta a informatiilor provenite din piata de GSM
    - urmarirea intregului proces de vanzare, inclusiv situatia incasarilor
    -promovarea platformei B2B

    Alte informatii

    Beneficii:
    posibilitatea dezvoltarii unei cariere in cadrul uneia dintre cele mai importante companii din domeniul accesoriilor de telefonie mobila
    Vei face parte dintr-o echipa dinamica si performanta
    salariu motivant
    bonusuri in functie de performante
    autoturism si telefon de serviciu
    Descrierea companiei:
    Arco Expert este unul dintre principalii importatori si distribuitori de accesorii de telefonie mobila si gadgeturi, operator al magazinului online BrandGSM.ro si furnizor al celor mai importanti operatori de telefonie din Romania. Ne mandrim cu o prezenta de 20 de ani pe piata din tara noastra, timp in care am dezvoltat o retea larga de clienti .Daca iti place sa vinzi, sa te implici deplin in ceea ce faci te asteptam cu drag la un interviu!

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Chitila,

    Aplica fara CV
    2000 - 6000 RON NET / luna
    BUCURESTI, Giurgiu, Ilfov,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (88)