Economist Contabil

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Personnel Outsourcing active.

Vezi toate job-urile Economist Contabil active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Import-Export active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Personnel Outsourcing
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Import-Export
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Brasov
  • Actualizat la: 11.01.2020

    Personnel Outsourcing, companie de recrutare si leasing de personal,  de 10 ani pe piata din Romania cu peste 500 de salariati temporari pusi la dispozitia clientilor nostrii cu doua branch-uri la nivel national ( Bucuresti / Brasov), o companie intr-o constanta dezvoltare in domeniul resurselor umane integrate.

    Cerinte

    Candidatul ideal trebuie să îndeplinească următoarele cerinţe:
    - absolvent specializarea ASE si minim 1 an experienta pe o pozitie similara
    - cunoasterea modului de operare in principalele programe de Contabilitate: Saga, Neomanager.
    Pentru Neomanager se poate asigura training complet de la firma care ne furnizeaza acest program.
    - cunoașterea avansată a pachetului Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
    - bune abilități de comunicare, capacitate de organizare, planificare și prioritizare

    Responsabilitati

    Decrierea postului:
    - contabilizarea cronologică şi sistematică a operaţiunilor financiare si patrimoniale
    - întocmirea/verificarea jurnalelor de TVA, registrului jurnal, registrului inventar, registru de casa etc
    - evidenţa şi analiza conturilor de capitaluri
    - imobilizări a stocurilor, datoriilor si creanţelor
    - alte operatiuni privind contabilitatea financiara a societatii

    Alte informatii

    HENDI Romania ofera:
    - pachet salarial atractiv intre 3000 si 5000 net
    - bonuri de masa
    - prime de sarbatori
    - program fix de lucru
    - mediu de lucru placut