Redactor pentru cotidianul Gandul

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile WEDOHR active.

Vezi toate job-urile Redactor pentru cotidianul Gandul active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Media - Jurnalism active pe Hipo.ro

Angajator: WEDOHR
Domeniu:
  • Media - Jurnalism
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 20.02.2020

    WeDoHR team, with more than 15 years of experience in the field of Human Resources, provides complete, professional and dedicated services to the specific needs of our clients in the field of human resources management.
    The role of WEDOHR as a provider of recruitment services for our clients is to enable partners to focus on business development and take on the role of identifying and attracting the most suitable candidates for partner organisations.

    Cerinte

    - absolvent de studii superioare (de preferat in domeniul Jurnalism/ Economic/ Stiinte Politice);
    - foarte bun cunoscator al limbii romane;
    - pasionat de citit, documentat si scris articole;
    - cu experienta de minim 1 an intr-un post similar.

    Responsabilitati

    - realizarea de stiri si materiale de presa conform profilului cititorului gandul.info;
    - participarea la sedintele de redactie;
    - participarea la conferinte de presa sau evenimente relevante pentru publicul gandul.info;
    - ofera suport colegilor din redactie;
    - respecta strategia editoriala a gandul.info.

    BUCURESTI,

    Remote

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Job national

    Vezi job-uri similare (10)