Client Misterios in Cernavoda

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Reveal Marketing Research active.

Vezi toate job-urile Client Misterios in Cernavoda active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Marketing active pe Hipo.ro

Angajator: Reveal Marketing Research
Domeniu:
  • Marketing
  • Tip job: freelancer-colaborator
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Cernavoda
  • Actualizat la: 10.03.2020

    Reveal Marketing Research este o companie de cercetare de piata independenta care ofera servicii integrate de cercetare si consultanta de inalta calitate acoperind o arie vasta de categorii de produse atat din Romania cat si din alte tari europene.

    Cerinte

    Cumparatorii sub acoperire sunt in permanenta legatura cu coordonatorul proiectului si actioneaza doar in baza instructiunilor primite de la acesta. Din acest motiv, cumparatorul sub acoperire trebuie sa fie extrem de disponibil pentru a raspunde oricaror solicitari din partea companiei noastre, legate de proiectul in care se angajeaza.

    Responsabilitati

    Dupa efectuarea vizitei se transmite inregistrarea audio a vizitei catre Coordonatorul proiectului in maxim 24 ore.

    Vizitele se realizeaza de luni pana vineri, dupa ora 16:30. In weekend la orice ora.
    Plata vizita: 40 lei
    Decont consumatie (valabil pentru vizitele ce se realizeaza la restaurant): 10 lei

    Craiova, Pitesti, Ramnicu Valcea,

    Aplica fara CV
    Remote

    Alba Iulia, Cluj Napoca, Sibiu,

    Vezi job-uri similare (179)