Asistent comercial/ back office cu SAP

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Gi Group Romania active.

Vezi toate job-urile Asistent comercial/ back office cu SAP active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Angajator: Gi Group Romania
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 09.03.2020

    Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pieței forței de muncă. Grupul oferă servicii de muncă temporară și permanentă, recrutare și selecție, servicii de consultanță și training cât și alte servicii complementare.

    Cerinte

    -Experienta de lucru in SAP- must
    -Limba engleza nivel mediu (limba italiana reprezinta avantaj)
    -Experienta de lucru cu clientii (back office, logistica sau relatii cu clientii)
    -Abilitati excelene de comunicare si atentie la detalii
    -Cunostinte solide de operare PC : MC Office ( Excel si Word)

    Responsabilitati

    -Inregistrarea clientilor in gestiune
    -Intocmirea proformelor
    -Confirmarea comenzilor impreuna cu clientii
    -Stabilirea detaliilor legate de transport
    -Urmararirea incasarilor conform termenelor de plata
    -Urmarirea codurilor elementelor de productie
    -Intocmirea rapoartelor zilnice

    BENEFICII:

    -oferta alariala orientativa 3000 lei net
    -prima de Paste: 600 lei net
    -prima de Craciun 2000 lei net
    -bonuri de masa (15 lei)
    -transport asigurat
    -posibilitati de dezvoltare si promovare in cadrul companiei
    -mediu de lucru tanar, profesionist, flexibil și prietenos.

     PROGRAM DE LUCRU:

    -L-V: 09.00 – 17.30

    Pentru mai multe detalii nu ezita sa ma contactezi la nr. de tel. 0728303784.