Electrician/ electromecanic

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile KFC active.

Vezi toate job-urile Electrician/ electromecanic active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Altele active pe Hipo.ro

Angajator: KFC
Domeniu:
  • Altele
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 13.07.2021

    KFC România este un brand dinamic care în momentul de faţă detine peste 100 de restaurante în toată ţara, dintre care 30 în Bucureşti. Pe lângă faptul că suntem răspândiţi în întreaga ţară, KFC se află printre cele mai populare lanţuri de restaurante specializate în produse din carne de pui din lume.

    Suntem de părere că toţi colegii noştri au potenţialul de a face diferenţa.
    Suntem Customer Maniaci, clienţii noştri fiind cei mai importanţi pentru noi.
    Ne dorim să obţinem rezultate extraordinare, cu energie pozitivă şi responsabilitate.
    Împreună construim performanţa pentru a ne depăşi limitele pas cu pas.
    Şi nu în ultimul rând ne place să recunoaştem realizările celorlalţi.

    Te invităm la KFC – la noi zâmbetele fac diferenţa!

    Cerinte

    • Studii medii / postliceale finalizate – instalatii/energetica/electronica/automatizari;
    • Calificare electromecanic sau electrician;
    • Experienta de minim 1 an;
    • Bune abilitati tehnice;
    • Permis auto categoria B;
    • Cunoștințe limba engleză nivel mediu;
    • Cunoștințe operare PC (MS Office, programe specifice) nivel mediu;
    • Disponibilitate de a lucra in schimburi
    • Disponibilitate pentru deplasari in tara.

    Responsabilitati

    • Desfasoara activitati privind controlul, diagnosticarea si executarea de lucrari de reparatie si intretinere asupra tuturor echipamentelor, instalatiilor, utilajelor, masinilor si a altor dispozitive tehnice conform nevoilor operationale;
    • Efectueaza activitati de punere in functiune, service si mentenanta a echipamentelor, instalatiilor, utilajelor, masinilor si a altor dispozitive tehnice;
    • Asigura executarea lucrarilor incredintate si raspunde de buna executare a lucrarilor alaturi de echipa din care face part;.
    • Autorizeaza accesul de lucru cu foc deschis daca lucrarea o impune;
    • Intocmeste rapoartele de lucru pentru lucrarile executate.

    Alte informatii

    • Pachet salarial atractiv;
    • Tichete de masa;
    • Program flexibil (in ture);
    • Constract pe perioada nedeterminata.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov, Popesti Leordeni,

    BUCURESTI, Craiova,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (4)