Consultant preluare comenzi GLOVO

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Valoris Center active.

Vezi toate job-urile Consultant preluare comenzi GLOVO active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Angajator: Valoris Center
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Bacau
  • Actualizat la: 05.01.2020

    La Valoris Center apreciem performanța, proactivitatea, abilitățile de leadership, dorinta de progres si mai presus de toate pretuim oamenii.

    Angajatii nostri reprezintă cel mai bun atu al companiei.

    Cerinte

    Ce ne dorim de la tine?

    Bune ablilitati de comunicare;
    Cunostinte PC si viteza de scriere pentru a te familiariza usor cu aplicatiile noastre;
    Deschidere si interes in ceea ce priveste dezvoltarea ta;
    Reprezinta un avantaj cunoasterea limbii engleze la nivel conversational.

    Responsabilitati

    Descrierea jobului
    Care va fi rolul tau?

    Vei beneficia de training pentru a invata procedurile si aplicatiile specifice activitatii;
    Vei prelua diverse solicitari prin chat / telefon / e-mail si vei oferi suport curierilor Glovo, precum si partnerilor/clientilor Glovo;
    Vei nota si actualiza in aplicatia interna informatiile obtinute.

    Alte informatii

    Ce iti oferim?
    Program flexibil in intervalul 8:00 AM – 02:00 AM;
    Poti opta pentru ture: Part-Time 6 ore sau Full-Time 8 ore/zi;
    Se lucreaza in ture, 5 zile din saptamana (+ 2-3 week-end-uri cu liber in timpul saptamanii) + se ofera spor pentru orele de noapte;
    Alte beneficii
    Training-uri de start-up si traininguri de dezvoltare profesionala;
    Colegi simpatici, concursuri interne, iesiri in oras si alte activitati de echipa;
    Posibilitati reale de crestere profesionala in cadrul companiei.

    Bacau,

    Bacau,