agent vanzari

Angajator: Regency Company
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Constanta
  • Actualizat la: 04.12.2019
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    Candidatul ideal
    Persoana dinamica, organizata, responsabila, orientata catre client si atingerea obiectivelor;
    Abilitati de comunicare si negociere;
    Experienta in vanzari de minim 1 an, constituie un avantaj;
    Studii medii/ superioare;
    Cunostinte operare PC (Word; Excel);
    Permis de conducere categoria B;
    Cunoasterea produselor de pal melaminat si a accesoriilor pentru mobila constituie un avantaj.

    Responsabilitati

    Descrierea jobului
    Administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti pe zona alocata;
    Analizeaza cerintele clientiilor si acorda consultanta privind caracteristicile produselor;
    Asigura analiza pietei si monitorizarea concurentei;
    Asigura realizarea si implementarea strategiei de vanzari a produselor in conformitate cu politica comerciala a firmei.
    Activitate de VanSell!