Supraveghetor Video

Angajator: Sameday Courier
Domeniu:
  • Altele
  • Secretariat - Administrativ
  • Transporturi
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 06.12.2019

    Am intrat pe piața de curierat din România de peste 10 ani și oferim servicii standardizate și specifice.
    Pentru că ne tratăm clienții cu același respect cu care ne-am dori să fim tratați, cerințele lor și timpii de livrare sunt mereu o prioritate pentru noi. In prezent, avem un procent bun de livrare „on time”, suntem in media superioara a pietei de curierat romanesti. Pentru 2019, ne propunem sa realizam ceea ce pana acum parea imposibil in piata de curierat, mai exact ca din fiecare 100 de trimiteri, 99 sa le livram la timp.

    Cerinte

    Salut! Pentru echipa noastra de supraveghere video, cautam o persoana activa, curioasa si implicata in proiectele pe care le va gestiona. Locatia este pe Sos. de Centura, in zona Chitila - oferim transport sau decontam carburantul.

    Cerinte:
    -sa ai cunostinte operare calculator (nivel mediu);
    -sa cunosti programele MS (Excel, Word);
    -sa iti placa sa lucrezi in echipa si sa oferi ajutor la nevoie;
    -sa ai atentie distributiva;
    -sa fii organizat si sa-ti gestionezi activitatea;

    Responsabilitati

    -vei opera in sistemul intern cererile de investigatii primite;
    -vei mentine legatura cu departamentele care au efectuat solicitari;
    -vei face raportari in Excel si Word;
    -vei invata procesul de investigare.