Sondaje telefonice

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Valoris Center active.

Vezi toate job-urile Sondaje telefonice active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Angajator: Valoris Center
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Ramnicu Valcea
  • Actualizat la: 29.12.2019

    La Valoris Center apreciem performanța, proactivitatea, abilitățile de leadership, dorinta de progres si mai presus de toate pretuim oamenii.

    Angajatii nostri reprezintă cel mai bun atu al companiei.

    Cerinte

    Ce ne-ar placea sa aduci echipei noastre:

    Sa fii o persoana deschisa, calma, responsabila si punctuala;

    Sa ai abilitati de comunicare si claritate in exprimare;

    Sa stii sa te adaptezi la diverse tipologii de oameni, fie ei clienti sau colegi;

    Sa-ti placa sa lucrezi atat in echipa, cat si individual.

    Responsabilitati

    Vei realizeza sondaje de satisfactie a clientilor prin telefon;

    Vei nota raspunsurile primite la chestionare in aplicatiile specifice;

    Activitatea se poate modifica pe parcurs in functie de proiectele existente in companie.

    Alte informatii

    Beneficii:

    Perioada de training platita la inceputul activitatii;Contract pe perioada nedeterminata, program de lucru flexibil;

    Posibilitati de crestere si promovare in cadrul companiei;

    Aplica fara CV
    Ramnicu Valcea, Job national