Internship Practică Inginerie

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Scoala de Valori active.

Vezi toate job-urile Internship Practică Inginerie active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Internship active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in IT Software active pe Hipo.ro

Angajator: Scoala de Valori
Domeniu:
  • Inginerie
  • Internship
  • IT Software
  • Tip job: proiect cariera
    Nivel job: Student/Absolvent
    Orase:
  • Oradea
  • Actualizat la: 28.12.2019

    ȘCOALA DE VALORI este o organizație non-guvernamentală, non-profit, care îi îndrumă pe tineri să-și descopere valorile și să-și antreneze potențialul, astfel încât să-și dezvolte atitudini și comportamente prosociale și sa fie pregătiți pentru viitorul mereu în schimbare.

    De 10 ani deschidem drumuri în educa­ție, care au început să se intersecteze și să formeze un ecosistem orientat spre dezvoltarea tinerei generaț­ii.

    Misiunea noastră este de a călăuzi tinerii să învețe să devină creatorii propriilor lor vieți.

    Cerinte

    Punem la bătaie:

    => 3 locuri în internship pe specializare

    pentru studenții și masteranzii aflați în anii terminali (toate specializările inginerie mecanică, inginerie chimică, automatizări – inclusiv inginerie electrică, inginerie minieră)

    => 6 locuri la practică pe specializare

    toate specializările inginerie mecanică, inginerie chimică, automatizări – inclusiv inginerie electrică, inginerie minieră

    Responsabilitati

    Ce trebuie să faci ca să te califici?

    1. Înscrie-te în Modulul Inginerie din cadrul programului educațional Laboratorul de Cariere până pe 05.12.2019

    2. Participă în perioada 9-12.12.2019 la ateliere de dezvoltare abilități pentru a reuși în viață,

    Alte informatii

    Beneficii:

    Vei descoperi căi de a-ți construi cariera pe care ți-o dorești pentru a obține beneficii pe măsura așteptărilor tale

    Îți vei întocmi un plan de dezvoltare cu acțiuni concrete, ancorat în realitate, pe care să-l și urmezi

    Vei avea o perspectivă clară asupra evoluției tale educaționale și de carieră

    Pentru mai multe detalii, consultați site-ul asociației Școala de Valori, secțiunea programe naționale- Laboratorul de Cariere

    Aplica fara CV
    Arad, Oradea, Timisoara,