Tehnician Depanaj cu limba franceză

Angajator: Gi Group Romania
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Inginerie
  • Transporturi
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
    Orase:
  • Cluj Napoca
  • Actualizat la: 13.07.2020

    Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pieței forței de muncă. Grupul oferă servicii de muncă temporară și permanentă, recrutare și selecție, servicii de consultanță și training cât și alte servicii complementare.

    Cerinte

    Cerințe:
    - Persoană atentă la detalii, cu spirit de observaţie;
    - Cunoştinţe de limba franceză şi engleză - nivel avansat;
    - Cunoştinţe tehnice în domeniu auto – camioane sunt obligatorii;
    - Cunoştinţe ale pachetului Microsoft Office (Excel, Outlook).

    Responsabilitati

    Responsabilităţi:
    - Analiza mesajelor cu privire la problemele tehnice semnalate de conducătorii auto;
    - Oferirea suportului tehnic şi îndrumarea soferilor;
    - Identificarea avariei şi soluţionarea ei;
    - Soluţionarea problemelor tehnice direct cu societăţile externe;
    - Păstrarea legăturii cu şoferul şi transmiterea corectă a informaţiilor către depanaj.

    Alte informatii

    Beneficii:
    - Salariu atractiv;
    - Training din partea echipei;
    - Program de lucru în 2 schimburi: L-V- disponibilitate pentru muncă în 3 schimburi.