KFC Arad cauta colegi #pebune! Hai si tu in echipa!

Angajator: KFC
Domeniu:
  • Altele
  • Customer support - Client service
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
    Orase:
  • Arad
  • Actualizat la: 13.12.2019

    KFC este un lant american de restaurante, detinut de YUM! Brands. La nivel mondial suntem prezenti in peste 109 tari, cu peste 15.000 restaurante si peste 750 000 angajati .
    Clientilor nostri le servim produse din pui, pregatite conform unei retete originale. In Romania, primul restaurant KFC a fost deschis in 1997 in Bucuresti, iar astazi exista peste 60 restaurante in toata tara si peste 2500 angajati. Zi de zi, noi ne ghidam dupa 3 principii: Fii tu in varianta ta cea mai buna!, Implica-te si diferentiaza-te! si Distreaza-te!

    Cerinte

    Cautam colegi care sa se alature echipei noastre din Arad!

    Suntem Customer Maniaci, clientii nostri fiind cei mai importanti pentru noi.
    Zi de zi, noi ne ghidam dupa 3 principii: Fii tu in varianta ta cea mai buna! Implica-te si diferentiaza-te! Distreaza-te!

    Responsabilitati

    Ce iti oferim:

    • Program de lucru variat si flexibil, in 2 schimburi: full time - 8h, part time - 4h, 6h, weekend;
    • Majorari salariale in raport cu timpul petrecut in companie: 6 luni, 1 an, 2 ani;
    • Program clar de instruire si dezvoltare;
    • Prima acordata cu ocazia sarbatorilor de Paste si Craciun;
    • Prima de loialitate;
    • Decont transport pentru persoanele care locuiesc in afara orasului;
    • Contract de munca pe perioada nedeterminata.