Senior Recruiter Bucuresti

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile DARE active.

Vezi toate job-urile Senior Recruiter Bucuresti active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Resurse Umane - Psihologie active pe Hipo.ro

Angajator: DARE
Domeniu:
  • Resurse Umane - Psihologie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 26.12.2019

       DARE (Development Advice & Resources) is a consultancy company with a focus on helping organizations realize the potential in their people and on helping people discovering their talents. Services are organized into four areas: People Strategy; Organizational Performance; Talent Management; Adoption and Change Management Execution.

    Cerinte

    Pasionat de recrutare, cu experiență de minim 3 ani în proiecte de recrutare de la junior la senior la nivel național și internațional, vorbitor al limbii engleze, sociabil, creativ, deschis provocărilor, dornic să învețe, entuziast, conectat la tehnologie, cunoscător al pieței muncii și ancorat în realitate, cu atitudine și spirit antreprenorial, cu spirit de echipă și empatic, capabil să aducă alți unicorni într-o echipă dinamică, prietenoasă, simpatică, cu proiecte frumoase.

    Responsabilitati

    Coordonare proces de recrutare end to end;
    implicare în activități de employer branding;
    Coordonare proiecte de internship;
    Coordonare comunicare internă și externă referitor la anunțuri de recrutare și noi angajați;
    Coordonare campanii de recrutare;
    Brand Ambassador.

    Alte informatii

    Ce oferim:
    - companie de servicii financiare, cu mediu de lucru foarte dinamic, prietenos;
    - pachet financiar motivant, în funcție de experiență, cunoștințe: 5000/6000 lei net plus beneficii;
    - oportunități de învățare și dezvoltare.

    Hybrid

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (17)