Dezvoltator SQL - junior

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Credius active.

Vezi toate job-urile Dezvoltator SQL - junior active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in IT Software active pe Hipo.ro

Angajator: Credius
Domeniu:
  • IT Software
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Ilfov
  • Actualizat la: 24.02.2020

    Credius este o institutie financiara nebancara tanara care ofera solutii de creditare optime, dedicate persoanelor fizice. Suntem prezenti in Romania din 2013 si continuam sa ne dezvoltam prin curaj, invoatie si perfectionare continua. Ne dorim in echipa noastra persoane care au potential si care isi doresc sa avanseze pe plan profesional. Daca esti o persoana pozitiva, orientata catre solutii constructive si daca te caracterizeaza atitudinea „I can!”, te invitam sa faci parte din echipa noastra!

    Cerinte

    Cunostinte Microsoft SQL Server
    Cunostinte limbaj T-SQL;
    Cunostintele de baza de C# .NET constituie un avantaj;
    Abilitatea de a analiza, izola si documenta probleme si situatii tehnice complexe;
    Capacitatea de a prelua cerinte din mai multe surse in vederea dezvoltarii unei noi functionalitati;
    Abilitatea de a se concentra asupra proiectelor fara a lasa factorii exterior sa influenteze calitatea muncii si timpii de livrare;

    Responsabilitati

    Creare tabele, proceduri stocate, view-uri si optimizarea celor existente;
    Crearea de surse de date utilizate in raportare;
    Oferirea de suport, din punct de vedere baze de date, dezvoltatorilor si utilizatorilor aplicatiilor interne.

    Pentru a fi luata in considerare candidatura dumneavoastra trebuie sa finalizati testul la adresa: salut2.credius.ro/dbtest.aspx

    Aplica fara CV
    Remote

    5000 - 5500 RON NET / luna
    Hybrid

    Hybrid

    Vezi job-uri similare (180)