Agent vanzari HoReCa

Angajator: Gi Group Romania
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 07.12.2019

    Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pieței forței de muncă. Grupul oferă servicii de muncă temporară și permanentă, recrutare și selecție, servicii de consultanță și training cât și alte servicii complementare.

    Cerinte

    Pentru clientul nostru, principalul jucator de pe piata de retail, suntem in cautarea unui Agent vanzari HoReCa.
    Zone: Bucuresti (Pallady sau Voluntari) si zonele adiacente

    -Minimum 2 ani experienta pe o pozitie similara;
    -Cunostinte despre piata HoReCa si livrare, distributie - reprezintă un avantaj;
    -Abilitatea de a identifica nevoile clientilor si de a construi parteneriate;
    -Excelente abilitati de comunicare, negociere si vanzare;
    -Permis de conducere categoria B;
    -Disponibilitate pentru activitatea operativă, de teren.

    Responsabilitati

    -Promovarea si vanzarea produselor;
    -Administrarea si dezvoltarea unui portofoliu de clienti;
    -Prospectarea pietei si identificarea clientilor potentiali;
    -Indeplinerea planului de vanzari in teritoriul alocat;
    -Efectuarea vizitelor zilnice la clienti, conform rutelor planificate;
    -Asigura incasarea in termenul stabilit a tuturor facturilor de vanzare catre client.

    Alte informatii

    Beneficii:
    -Pachet salarial, compus din parte fixa + bonus;
    -Tichete de masa in valoare de 15lei/zi;
    -Tichete cadou de Paste si de Craciun;
    -Program de lucru office, flexibil (4 zile pe saptamana activitate de teren, 1 zi activitate de office);
    -Instrumente de lucru: autoturism si telefon de serviciu .