Agent vanzari HoReCa

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile GiGroup Romania active.

Vezi toate job-urile Agent vanzari HoReCa active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: GiGroup Romania
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 21.12.2019

    We #changelives! Descoperă oportunități globale cu GI Group Holding, un pionier în servicii HR care valorizează și promovează evoluția carierei tale.

    Parte a unei echipe de peste 6700 de specialiști prezenți în 34 de țări, noi ne angajăm să dezvoltăm piața muncii prin soluții inovatoare și personalizate. Alege să lucrezi într-un mediu care apreciază valoarea personală și profesională.

    Construiește-ți cariera cu noi! Contactează-ne pentru a explora cum te putem ajuta.

    Cerinte

    Pentru clientul nostru, principalul jucator de pe piata de retail, suntem in cautarea unui Agent vanzari HoReCa.
    Zone: Bucuresti (Pallady sau Voluntari) si zonele adiacente

    -Minimum 2 ani experienta pe o pozitie similara;
    -Cunostinte despre piata HoReCa si livrare, distributie - reprezintă un avantaj;
    -Abilitatea de a identifica nevoile clientilor si de a construi parteneriate;
    -Excelente abilitati de comunicare, negociere si vanzare;
    -Permis de conducere categoria B;
    -Disponibilitate pentru activitatea operativă, de teren.

    Responsabilitati

    -Promovarea si vanzarea produselor;
    -Administrarea si dezvoltarea unui portofoliu de clienti;
    -Prospectarea pietei si identificarea clientilor potentiali;
    -Indeplinerea planului de vanzari in teritoriul alocat;
    -Efectuarea vizitelor zilnice la clienti, conform rutelor planificate;
    -Asigura incasarea in termenul stabilit a tuturor facturilor de vanzare catre client.

    Alte informatii

    Beneficii:
    -Pachet salarial, compus din parte fixa + bonus;
    -Tichete de masa in valoare de 15lei/zi;
    -Tichete cadou de Paste si de Craciun;
    -Program de lucru office, flexibil (4 zile pe saptamana activitate de teren, 1 zi activitate de office);
    -Instrumente de lucru: autoturism si telefon de serviciu .

    Aplica fara CV
    2000 - 6000 RON NET / luna
    BUCURESTI, Giurgiu, Ilfov,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (85)