Agent Vanzari Trade- Cluj

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Gi Group Romania active.

Vezi toate job-urile Agent Vanzari Trade- Cluj active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Gi Group Romania
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Cluj Napoca
  • Floresti
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 12.12.2019

    Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pieței forței de muncă. Grupul oferă servicii de muncă temporară și permanentă, recrutare și selecție, servicii de consultanță și training cât și alte servicii complementare.

    Cerinte

    Candidatul ideal:
     1 an experiență într-un post similar în vânzări;
     Spirit comercial foarte dezvoltat, orientare către client;
     Abilitatea de a identifica nevoile clienţilor şi de a construi parteneriate;
     Buna întelegere a comerţului tradiţional şi modern;
     Excelente abilităţi de comunicare, negociere şi vânzare;
     Foarte bune abilităţi de organizare a timpului şi gestionare a resurselor;
     Cunoştinţe de operare MS Office;
     Cunoştinţe de limba engleză;
     Permis de conducere categoria B;
     Cunoştinţe despre piaţa Trade şi livrare, distribuţie - reprezintă un avantaj.

    Responsabilitati

    Responsabilități:
    • Îndeplineşte planul de vânzări în teritoriul alocat;
    • Efectuează vizite zilnice la clienţi, conform rutelor planificate;
    • Identifică oportunităţi pentru creşterea comenzilor pe categorii de produse şi soluţii pentru dezvoltarea afacerilor clienților săi;
    • Construieşte şi menţine relaţiile cu clienţii deja existenţi şi atrage clienţi noi;
    • Aplică şi evaluează planurile de promovare a vânzărilor, oferă feedback și ia măsuri atunci când este necesar;
    • Asigură încasarea în termenul stabilit a tuturor facturilor de vânzare către client;
    • Este dedicat, are iniţiativă şi este condus de dorinţa de performanţă;
    • Asigură integrarea în proiectul de livrare către clienţi.

    Alte informatii

    Se oferă:
     Pachet salarial competitiv;
     Bonus Trimestrial;
     Tichete de masa;
     Asigurare medicală;
     Prime de sarbatori.

    Pentru mai multe detalii aşteptăm CV –ul tău, tel: 0746 047 580 sau te aşteptăm cu CV-ul la sediul nostru pe str. Someşului, nr. 18 - 22, Cluj-Napoca să ne cunoaştem.