Responsabil Logistica Gestiune

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Teilor active.

Vezi toate job-urile Responsabil Logistica Gestiune active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Angajator: Teilor
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Pitesti
  • Actualizat la: 19.12.2019
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    Vrei sa fii parte din povestea Teilor?
    Cautam un coleg pentru departamentul de logistica – gestiune care sa completeze super echipa! Scopul principal al postului este gestiunea fizica si scriptica a stocului din depozitul Teilor.
    Daca esti:
    O persoana organizata, atenta la detalii cu initiativa si proactivitate;
    Rezistent la stres si efort fizic si ai, bineinteles atentie distributiva;

    Vino sa ne cunoastem!

    Ai:
    Cunostinte operare PC si pachet office; Experienta in operare sistem stocuri constituie un avantaj;
    Cunostinte in legea Gestiunii nr.22/1969 constituie un avantaj;
    Experienta in domeniu constituie un avantaj;
    Aptitudini generale de invatare, comunicare, calcul si lucrul cu documentele;
    Ținută profesională (fizica și morala) ireproșabila;
    Studii medii;

    Responsabilitati

    Organizarea activitatilor de gestiune: receptii, intrari/iesiri, stocuri, transferuri, livrari, retururi;
    Organizarea spatiilor din gestiune in vederea depozitarii si pastrarii in buna stare a produselor,precum si optimizarea fluxului de depozitare; Vei amenaja si intretine locurile de primire si livrare a produselor;
    Verificarea datelor inscrise in documentele de insotire a marfurilor care intra sau ies din depozit (aviz de expeditie,factura fiscala, bon de consum etc.); Vei raspunde de: acuratetea inregistrarilor in stoc si de calitatea raportarilor si a informatiilor
    Participarea activ la inventarierea marfurilor si efectuarea propriul inventar al gestiunii ori de cate ori vei considera ca este necesar; Verificarea / eliberarea produselor receptionate conform cu documentele justificative;
    Asigurarea unei bune functionari a operatiunilor de gestiune si a documentelor;Asigura gestiunea fizica si scriptica a stocului de marfa, precum si miscarea stocurilor;
    Pregateste comenzile si coletele pentru expediere conform solicitarilor.

    Alte informatii

    Beneficii:
    Pachet salarial atractiv;
    Asigurare medicala in reteaua Medicover;
    Asigurare de viata prin NN asigurari;
    Bonusuri de performanta;
    Acces gratuit la biblioteca interna Teilor;
    Instruiri si training-uri conform planului de formare si bugetului alocat pe departament;
    Lucrul intr-o companie de renume, la standarde de calitate dovedite;
    Posibilitatea de a dezvolta o cariera in cadrul unei echipe tinere și puternice.

    Prin transmiterea CV-ului dvs. sunteti de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal necesare desfășurării procesului de recrutare desfășurat în conformitate cu art. 6 par. 1 lit. un regulament (UE) 2016/679 al Parlamentului European și al Consiliului din 27 aprilie 2016 privind protecția persoanelor în ceea ce privește prelucrarea datelor cu caracter personal

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre Teilor. Consultati Politica de procesare a datelor personale a Teilor >>

    Aplica fara CV
    Pitesti,

    Aplica fara CV
    Gaesti, Pitesti, Titu,

    Aplica fara CV
    Pitesti,

    Vezi job-uri similare (4)