Sales Representative B2B

Angajator: Personnel Outsourcing
Domeniu:
  • Publicitate - Agentii publicitate
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 07.12.2019

    Personnel Outsourcing, companie de recrutare si leasing de personal,  de 10 ani pe piata din Romania cu peste 500 de salariati temporari pusi la dispozitia clientilor nostrii cu doua branch-uri la nivel national ( Bucuresti / Brasov), o companie intr-o constanta dezvoltare in domeniul resurselor umane integrate.

    Cerinte

    - Persoana ambitioasa, serioasa, atenta la detalii, motivata de castig;
    - Abilitati de comunicare, negociere si persuasiune;
    - Flexibilitate, sociabilitate;
    - Corectitudine, responsabilitate;
    - Capacitatea de a acumula cunostinte noi;
    - Capacitate de planificare si organizare;
    - Orientare catre client si catre rezultate;
    - Experienta in vanzarea de servicii - minim 1 an
    - Permis categoria B

    Responsabilitati

    - Promovarea produselor companiei;
    - Crearea si dezvoltarea relatiilor de parteneriat cu clientii;
    - Cresterea cotei de piata a companiei;
    - Urmarirea realizarii obiectivelor;
    - Prospectarea pietei in vederea dezvoltarii portofoliului propriu;
    - Analizarea si propunerea solutiilor pentru cresterea vanzarilor;
    - Cunoasterea pietei de profil si concurentei;
    - Mentinerea gradului de neincasare a facturilor in limitele agreate;

    Alte informatii

    Beneficii:
    - Pachet salarial motivant;
    - Bonusuri corelate cu vanzarile;
    - Oportunitati de dezvoltare profesionala;