Sales Representative B2B

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Personnel Outsourcing active.

Vezi toate job-urile Sales Representative B2B active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Publicitate - Agentii publicitate active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Personnel Outsourcing
Domeniu:
  • Publicitate - Agentii publicitate
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 17.02.2020

    Personnel Outsourcing, companie de recrutare si leasing de personal, de 10 ani pe piata din Romania cu doua branch-uri la nivel national ( Bucuresti / Brasov), suntem o companie intr-o constanta dezvoltare in domeniul resurselor umane integrate.

    Cerinte

    - Persoana ambitioasa, serioasa, atenta la detalii, motivata de castig;
    - Abilitati de comunicare, negociere si persuasiune;
    - Flexibilitate, sociabilitate;
    - Corectitudine, responsabilitate;
    - Capacitatea de a acumula cunostinte noi;
    - Capacitate de planificare si organizare;
    - Orientare catre client si catre rezultate;
    - Experienta in vanzarea de servicii - minim 1 an
    - Permis categoria B

    Responsabilitati

    - Promovarea produselor companiei;
    - Crearea si dezvoltarea relatiilor de parteneriat cu clientii;
    - Cresterea cotei de piata a companiei;
    - Urmarirea realizarii obiectivelor;
    - Prospectarea pietei in vederea dezvoltarii portofoliului propriu;
    - Analizarea si propunerea solutiilor pentru cresterea vanzarilor;
    - Cunoasterea pietei de profil si concurentei;
    - Mentinerea gradului de neincasare a facturilor in limitele agreate;

    Alte informatii

    Beneficii:
    - Pachet salarial motivant;
    - Bonusuri corelate cu vanzarile;
    - Oportunitati de dezvoltare profesionala;

    Remote

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (164)