Ofiter Recuperare Creante

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile ABC Human Capital active.

Vezi toate job-urile Ofiter Recuperare Creante active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Asigurari - Intermedieri financiare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Banci active pe Hipo.ro

Angajator: ABC Human Capital
Domeniu:
  • Asigurari - Intermedieri financiare
  • Banci
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 18.05.2020

    ABC Human Capital este urmarea fireasca a experientei castigate de fondatorul companiei, in acest domeniu vast, complex, provocator, in continua miscare si schimbare al resurselor umane.
    Anul 2005 a reprezentat momentul concretizarii unui ideal: fondarea unei agentii de recrutare si executive search ce pune la dispozitia clientilor sai atat consultanta in recrutare si headhunting, precum si intreaga gama de servicii aferente capitalului uman.
    Adaptam cu succes noile tendinte din domeniul Resurselor Umane si utilizam creativ oportunitatile pe care le ofera mediul economic pentru atingerea target-urilor comerciale si de comunicare ale partenerilor nostri.
    Activitatea noastra se traduce in solutii inteligente bazate pe baze de date complete si complexe, aplicatii web, portaluri de informare si socializare, baterii de teste concepute si implementate impreuna cu fiecare dintre parteneri, campanii de marketing online si headhunting.

    Cerinte

    -Persoana cu atitudine pozitiva, punctuala, ordonata, dinamica;
    -Detine abilitati de comunicare si orientata spre succes;
    -Capacitatea de concentrare si distributivitate;
    -Gestioneaza corect situatiile dificile si de prioritizeaza corect activitatile zilnice;
    -Perseverenta si dorinta de a avansa in cariera
    -Orientata către rezultate și abilitate de lucru sub presiune;
    -Consideram avantaj: experiența în recuperare creante.

    Responsabilitati

    -Gestionarea apelurilor cu clienții
    -Colectarea debitelor restante (persoane fizice)
    -Gestionarea apelurilor cu debitorii, negocierea termenilor și condițiilor de plată
    -Primirea, înregistrarea și gestionarea solicitărilor și a plângerilor din partea debitorilor
    -Raportarea constantă către superiorul direct și management
    -Implicare și determinare în atingerea target-ului

    • Programul de lucru este flexibil, iar locația este accesibilă, în centrul orașului
    • Pentru a susține dezvoltarea profesională și personală, compania iți oferă training-uri care te ajută sa îți îndeplinești responsabilitățile încredințate
    • Susținem promovarea colegilor noștri și venim în întâmpinarea dorinței tale de dezvoltare a carierei
    • Alături de un salariu atractiv îți oferim și bonusuri în funcție de rezultatele obținute
    • Condiții profesionale de lucru
    • Atmosferă competitivă în cadrul unei echipe tinere

    CV-urile pot fi trimise si la urmatoarea adresa: recrutare[]abchumancapital.ro

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Remote

    Vezi job-uri similare (5)