Arhivar

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Farmexim active.

Vezi toate job-urile Arhivar active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Secretariat - Administrativ active pe Hipo.ro

Angajator: Farmexim
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Balotesti
  • Actualizat la: 08.01.2020
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    Daca ai abilitati de organizare, demonstrezi initiativa, esti o persoana perseverenta si ai minim 6 luni intr-o pozitie similara te asteptam in echipa Farmexim.

    Trebuie sa ai:

    Studii medii (diploma de bacalureat obligatorie)
    Studiile postliceale constituie avanataj

    Atestatul de arhivar constituie avantaj

    Responsabilitati

    Te vei ocupa de:

    Arhivarea documentatiei specifice activitatii Sediului Central
    Gestionarea arhivei vechi in conditii optime de depozitare (umiditate si temperatura)
    Intocmirea rapoartelor referitoare la evidenta documentelor din arhiva
    Verificarea corespondenta dintre etichetele dosarelor si continutul acestora
    Cautarea in arhiva a documentele solicitate
    Codarea documentelor conform procedurilor de lucru

    Alte informatii

    Pachet salarial atractiv
    Tichete de masa

    transport asigurat de companie

    Hybrid

    Balotesti,

    BUCURESTI, Balotesti,

    Vezi job-uri similare (4)