Agent imobiliar

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Morgan Sol active.

Vezi toate job-urile Agent imobiliar active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Imobiliare - Real Estate active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Morgan Sol
Domeniu:
  • Imobiliare - Real Estate
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Constanta
  • Actualizat la: 20.02.2020

    Companie de recrutare infiintata in 2007, in Bucuresti, Morgan Sol si-a propus de la bun inceput sa duca serviciile de resurse umane furnizate la un nivel remarcabil de acuratete si profesionalism. Astazi, furnizam consultanta, calculam salariile, administram personalul, recrutam pentru companii importante din foarte diverse domenii de activitate: financiar (leasing si recuperari de creante), imobiliar, agribusiness, media si publicitate, automatizari industriale, comert, curierat, reciclare, edituri, federatii sindicale, etc.

    Cerinte

    Ce trebuie sa faci?
    In postura de Cosultant de vanzari rezidentiale vei desfasura urmatoarele activitati:
    -Activitati de consultanta si servicii specifice tranzațiilor imobiliare;
    -Incheierea contractelor si consultanta imobiliara pe tot parcursul desfasurarii tranzactiilor;
    -Prospectarea pietei imobiliare si identificarea proprietati potrivite pentru crearea portofoliului.

    Responsabilitati

    Ce persoana cautam?
    Esti candidatul ideal daca:
    - Reusesti sa comunici foarte usor si ai bune abilitati de negociere;
    - Iti doresti sa te dezvolti si sa faci parte dintr-o echipa de oameni profesioniști și dedicați cu experiență considerabila in domeniul imobiliar;
    - Esti o persoana proactiva, pozitiv si harnic;
    - Ai permis auto categoria B;
    - Esti interesat de o colaborare fructuoasa pe termen lung.

    Ce poti castiga?
    Daca te vei alatura echipei NORDIS, vei avea de castigat!
    - Pachet salarial corelat cu performantele: salariu fix + comision;
    - Laptop, smartphone si masina de serviciu;
    - Un mediu de lucru profesionist si birou modern în cadrul unei companii de prestigiu pe piața de real estate;
    - Vizibilitate maxima a ofertelor prin foarte buna promovare online, dar si in cadrul tuturor evenimentelor prestigioase de real estate la care compania participa;
    - Suportul intregii echipe.

    In acest proiect, MORGAN SOL reprezinta clientul sau Grupul de firme NORDIS - sunt prezenti pe segmentul proprietatilor de lux, fiind dezvoltator imobiliar pentru ansambluri premium in Bucuresti si in tara, printre care Nordis Residence Mamaia Beach, proiect in constructie, va avea deschiderea oficiala la inceputul sezonului de vara 2020 si care va fi cel mai mare aparthotel de 5 stele de pe litoralul romanesc.

    Aplica fara CV
    2000 - 6000 RON NET / luna
    BUCURESTI, Giurgiu, Ilfov,

    Constanta,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (36)