Administrative Supervisor (Dragomiresti)

Angajator: FM LOGISTIC
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Ilfov
  • Actualizat la: 08.12.2019
    Scurta descriere a companiei

    Being part of FM

    We believe in mutual commitment! All our employees join their efforts, skills and motivation to achieve the group’s objectives. Our goal is to move forward together and with that in mind, we strive to enrich your technical and managerial expertise through integration, training and individual development programmes. Conscious of each and everyone’s contribution, we have implemented an individual and operational bonus that rewards performance.

    Cerinte

    -studii superioare;
    -experienta in coordonarea activitatii logistice/operationale in cadrul unui depozit;
    -cunostinte avansate utilizare MS Office (Word, Excel);
    -cunostinte limba engleza - nivel cel putin mediu;
    -gandire strategica;
    -excelente abilitati de comunicare si leadership

    Responsabilitati

    -Coordoneaza eficient echipa din subordine in scopul atingerii indicatorilor de performanta stabiliti;
    -Supervizeaza inregistrarea in sistemul informatic a miscarilor de marfuri din depozit, precum si fluxul si arhivarea documentelor; e responsabil de acuratetea evidentelor;
    -Coordoneaza si se asigura de buna desfasurare a inventarelor;
    -Monitorizeaza reconcilierile de stocuri, centralizand informatiile aferente si intocmind rapoarte si analize legate de anomalii ale acestora;
    -Transmite rapoarte privind stocurile si/sau documentatia corespunzatoare catre client, in conformitate cu dispozitiile superiorului ierarhic;
    -Monitorizeaza si se implica in solutionarea reclamatiilor primite de la client, in limita ariei sale de responsabilitate;
    -Se asigura de utilizarea corespunzatoare a bunurilor incredintate personalului din subordine (unelte, produse, instrumente, materiale, echipamente de lucru);
    -Participa in procesul de recrutare, controleaza si evalueaza rezultatele activitatii subordonatilor sai, tine evidenta timpului lucrat, asigura circulatia adecvata a informatiilor catre echipa pe care o coordoneaza;
    -Se asigura ca se pastreaza curatenia in incinta in care isi desfasoara activitatea.

    Alte informatii

    Program lucru: Luni - Vineri 9:00 - 17:15
    Transfer la sediul companiei de la statia de metrou Preciziei
    Salariu de baza + bonus performanta
    Alte beneficii: prime, cadouri aniversare, tichete de masa 15 RON, 24 zile de concediu.