Business Developer Textile

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Personnel Outsourcing active.

Vezi toate job-urile Business Developer Textile active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Personnel Outsourcing
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 18.10.2021

    Personnel Outsourcing, companie de recrutare si leasing de personal, de 10 ani pe piata din Romania cu doua branch-uri la nivel national ( Bucuresti / Brasov), suntem o companie intr-o constanta dezvoltare in domeniul resurselor umane integrate.

    Cerinte

    • Capacitatea de a lucra in echipa, delegarea si urmarirea indeplinirii sarcinilor delegate
    • Orientare spre rezultate si maximizarea profitului
    • Gandire si actionare antreprenoriala orientata catre solutii si realizarea obiectivelor
    • Experienta in vanzarea directa, pe teren
    • Cunostinte bune de MS Office
    • Abilitati de comunicare, negociere, organizare, responsabilitate
    • Activitate independenta / responsabila si cu putere de convingere
    • Cunostiinte de limba Engleza la nivel mediu

    Responsabilitati

    • Indeplinirea planurilor si targeturilor stabilite;
    • Abordarea clientilor potential noi si a celor existenti (Cross-seling);
    • Planificarea si organizarea de intalniri de vanzari si actiuni de vanzari;
    • Pregatirea, verificarea si intocmirea ofertelor;
    • Incheierea de contracte pentru servicii si marfuri comerciale;
    • Analiza pietei si efectuarea de studii de rentabilitate pentru potentialii clienti;
    • Rezolvarea reclamatiilor in cazuri speciale;
    • Participarea la evenimente de networking;

    Alte informatii

    Beneficii:
    - Pachet salarial motivant
    - Bonusuri corelate cu vanzarile
    - Oportunitati de dezvoltare profesionala
    - Masina de serviciu

    Personnel Outsourcing cauta pentru clientul sau, un mare producator de produse profesionale de curatenie, un nou coleg(a) pentru pozitia de Reprezentant Vanzari, in cadrul departamentului de Vanzari

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov,

    Vezi job-uri similare (149)