Agent Coordonator

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Provident Financial Romania active.

Vezi toate job-urile Agent Coordonator active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Banci active pe Hipo.ro

Angajator: Provident Financial Romania
Domeniu:
  • Banci
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Braila
  • Galati
  • Actualizat la: 16.04.2020

    Suntem o echipă profesionistă şi primitoare şi împărtaşim aceleaşi valori: respect, responsabilitate, claritate. Succesul nostru se bazează pe oamenii nostri. Atragem, dezvoltăm şi păstrăm oameni talentaţi şi cu abilităţi extraordinare. Ca tine.

    Cerinte

    Ce căutăm:
    • Persoana dinamica care apreciaza flexibilitatea activitatii de teren;
    • Experienta in vanzari directe;
    • Atitudine proactiva si orientare spre rezultate;
    • Capacitate de analiza, planificare si evaluare;
    • Capacitate de mobilizare si motivare a echipei;
    • Absolvent liceu cu diploma de bacalaureat;
    • Experienta in coordonarea unei echipe – reprezinta avantaj.

    Responsabilitati

    Ce vei face:
    • Vei susţine integrarea agenţilor de vânzări noi din zona alocată;
    • Vei colabora cu reprezentanții din teren și îi vei ajuta să îşi îndeplinească obiectivele de performanță;
    • Vei contribui la dezvoltarea abilităților reprezentanților de vânzări din zona alocată cu scopul îmbunătățirii calității serviciilor oferite clienților;
    • Vei oferi suport tehnic pentru toate aplicațiile utilizate pentru desfășurarea activităților agenților;
    • Vei stabili acțiuni pentru echipă cu scopul îmbunătățirii performanței;
    • Vei susțiine atingerea obiectivelor echipei prin activități de vizitare a clienților restanțieri din cadrul echipei;
    • Vei gestiona activitățile administrative la nivelul zonei alocate;
    • Vei efecuta vizite la clienți și verificări cu privire la plățile contractelor de credit efectuate de aceștia;
    • Vei promova și vinde produsele financiare atât clienților actuali, cât și clienților potențiali și vei gestiona colectarea ratelor aferente creditelor contractate de către clienți, conform prevederilor contractelor de credit și instrucțiunilor Angajatorului.

    Alte informatii

    Ce punem la bătaie:
    • Salariu fix + Bonus;
    • Tichete de masa;
    • Abonament servicii medicale & asigurare;
    • Decont transport;
    • Cursuri dezvoltare personala si profesionala;
    • Plan de cariera.

    Braila,