Account Manager @Bucharest Tech Week & GoTech World

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Universum Events active.

Vezi toate job-urile Account Manager @Bucharest Tech Week & GoTech World active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Universum Events
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 02.02.2020

    Daca inca nu ai apucat sa ne cunosti, noi suntem Universum Events, cea mai mare companie organizatoare evenimente business si corporate din Romania. Activam cu pasiune si profesionalism in aceasta industrie de peste 15 ani, creand concepte unice si inovative pentru clientii nostri.

    Cerinte

    Da-ne un semn daca:

    • Iti place sa lucrezi alaturi de colegi la fel de pasionati ca tine de vanzari si tehnologie
    • Profilul tau de vanzator este de tip hunter
    • Ai inclinatie naturala spre a descoperi oameni si business-uri
    • Ai o atitudine proactiva de gasire a solutiilor in orice fel de situatie
    • Esti un bun comunicator, cu capacitatea de a relationa bine cu cei din jur
    • Vorbesti engleza la nivel avansat
    • Stapanesti foarte bine suita Office si nu te sperie sa folosesti un CRM
    • Ai un apetit pentru invatare si dezvoltare continua
    • Esti foarte organizat iar munca sub presiune nu te sperie.

    Responsabilitati

    • Atragi noi parteneri pentru evenimentele noastre de tehnologie prin stabilirea de intalniri directe cu acestia
    • Mentii legatura permanent cu partenerii si te asiguri ca beneficiile parteneriatelor sunt implementate, iar ei sunt multumiti
    • Utilizezi CRM-ul pentru gestionarea informatiilor
    • Te implici si in alte arii ale organizarii evenimentelor

    Alte informatii

    De ce noi?

    • Vei fi parte din cele mai mari evenimente de tehnologie si digitalizare pe specificul lor, Bucharest Tech Week si GoTech World
    • Avem toate cele obisnuite: cafea, fructe, teambuilding-uri etc, insa, cel mai important aspect este ca suntem o echipa unita careia ii pasa cu adevarat de persoanele cu care lucreaza.
    • Suntem constienti ca oamenii petrec o mare parte din viata la job si din acest motiv, construim in fiecare zi un loc si o cultura organizationala in care fiecare persoana contribuie la dezvoltarea si succesul companiei.

    Suna bine?
    Hai sa cunosti #viata_la_universum!

    BUCURESTI,

    Hybrid

    Hybrid

    Vezi job-uri similare (278)