Tehnician service echipamente

Angajator: RECONDIS
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Inginerie
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Brasov
  • Sighisoara
  • Targu Mures
  • Actualizat la: 07.11.2019

    Candidatul ideal Cerințe obligatorii:
    Cunostinte in reparatii electro tehnice si electro hidraulice
    Disponibilitate la deplasare in tara
    Capacitate de auto-organizare
    Capacitate de relaționare și muncă în echipă
    Experiență în domeniul întreținerii UTILAJELOR
    Atitudine hotărîtă
    Autodisciplina;
    Capacitate de analiza a situatilor, stabilirea planurilor de masuri si luarea decizilor Descrierea jobului DESCRIERE JOB:

    CAUTAM
    MECANIC DEPANARE UTILAJE,
    ELECTRO TEHNICIAN,
    INGINER AUTOMATIST,
    HIDRAULIST
    Identifica solutile tehnice
    Urmărește realizarea operațiunilor tehnice
    Menține baza de date privind schemele tehnice ale echipamentelor
    Va face deplasare la interventie pentru depanarea, instalarea sau programarea echipamentelor din industria reciclarii
    Echipamentele pentru care se vor face interventii sunt prese de balotat, prescontainere si tocatoare si linii de sortare
    Interventiile de service presupun diagnoza si remediere defectiuni electrice, electronice , hidraulice si mecanice.
    Actiunea are loc la client. In aceste sens trebuie sa conduceti autospeciala firmei pentru a ajunge la interventie.

    RESPONSABILITATI:

    Completeaza si transmite rapoartele de realizare a lucrarilor propuse.
    Mentine fisele de magazie cu piesele pe care le ridica si foloseste.
    Mentine ordinea si disciplina in unitatea de service
    Duce la indeplinire obiectivele generale ale firme si sarcinile curente.
    Comunica deschis cu membrii firmei

    Oferim:
    Pachet salarial competitiv bazat pe competențele profesionale
    Asigurare de sanatate
    Decontare cheltuieli de deplsare sau dupa caz masina de servici Descrierea companiei Importam si producem echipamente pentru industria reciclarii.

    Presele noastre de balotat "Sunt facute asa cum trebuie".

    Cu aceasta pozitionare in minte avem ca obiectiv sa oferim o experienta unica clientilor nostri, sa intervenim la timp pentru asistenta tehnica si sa demonstram fiabilitatea echipamentelor. Insa mai presus de orice sa demonstram ca suntem o echipa si ca impreuna inovam pentru un viitor mai bun.