Secretary & ISO Doc Controller - Timișoara

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Ursus Breweries active.

Vezi toate job-urile Secretary & ISO Doc Controller - Timișoara active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Secretariat - Administrativ active pe Hipo.ro

Angajator: Ursus Breweries
Domeniu:
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 30.11.2019

    Ursus Breweries este cel mai mare producător de bere din România. Mărcile din portofoliul Ursus Breweries sunt: URSUS, Timișoreana, Ciucaș, Grolsch, Peroni Nastro Azzurro, Redd’s, Stejar, Azuga, Pilsner Urquell și St Stefanus.

    Pentru mai multe informații despre Ursus Breweries și programele sale, vă rugăm să vizitați: www.ursus-breweries.ro și www.desprealcool.ro.

    Pentru mai multe detalii legate de cariera in Ursus Breweries vizitaţi site-ul nostru de recrutare www.ursusbreweriescariere.ro.

    Cerinte

    - Studii superioare;
    - Cunostinte de comunicare scrisa si verbala de limba engleza – nivel B1 European;
    - Cunostinte operare calculator (Microsoft Outlook, Word, Excel, PowerPoint);
    - Experienta anterioara pe o pozitie similara constituie un avantaj;
    - Capacitate de prioritizare;
    - Bune abilitati de comunicare cu superiorii, colegii si colaboratorii prin telefon, e-mail sau în persoană;
    - Atentie la detalii;
    - Orientarea catre client;
    - Abilitati organizatorice;
    - Persoana dinamica, comunicativa;
    - Persoana de incredere, loiala.

    Responsabilitati

    - Organizarea si administrarea biroului Directorului de Fabrica intr-o maniera proactiva;
    - Inregistrarea documentelor ISO realizata conform politicilor.
    - Asigurarea circulatiei interne a documentelor;
    - Realizarea unei bune comunicari - angajati, autoritati si colaboratori;
    - Pregatirea diverselor rapoarte;
    - Receptionarea si transmiterea mesajelor telefonice, fax si e-mail;
    - Redactarea corespondentei de afaceri, efectuarea de traduceri in / din limba engleza;
    - Organizarea calatoriilor, sedintelor si a diverselor evenimente.

    PACHET OFERIT:

    - contract de muncă pe perioadă nedeterminată;
    - servicii medicale suplimentare, asigurare medicala, de viata si invaliditate;
    - salariu motivant și majorări salariale periodice în funcție de performanță și competențe;
    - bonus de performanță după prima lună de angajare;
    - primă de vacanță, primă de Paști și primă de Crăciun;
    - tichete de masă în valoare de 15 lei/zi lucrată;
    - tichete cadou de Paști, 15 august și Crăciun;
    - bonusuri pentru evenimente în familie;
    - cotă de bere lunară.

    Nota de informare cu privire la prelucrarea datelor personale ale candidatilor >>