Inginer Proiectant- Brasov

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Humangest Group active.

Vezi toate job-urile Inginer Proiectant- Brasov active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Arhitectura - Design - Proiectare active pe Hipo.ro

Angajator: Humangest Group
Domeniu:
  • Arhitectura - Design - Proiectare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Brasov
  • Actualizat la: 15.04.2020

    Humangest Romania este parte a grupului SGB Humangest Holding, grup cu capital integral italian, specializat in consultanta in domeniul resurselor umane. Obiectivul nostru este sa oferim partenerilor, candidatii potriviti nevoilor lor, precum si idei inovatoare pentru problemele ce pot aparea in domeniul resurselor umane. Humangest Group iti ofera solutii in gasirea unui loc de munca, atat in cadrul echipei noastre, cat si in cadrul companiilor client.

    Cerinte

    Pentru clientul nostru, o companie ce are ca obiect de activitate proiectarea, dezvoltarea, executia si comercializarea de lucrari de iluminat public suntem in cautarea unui Inginer Proiectant pentru punctul de lucru din orasul Brasov.

    Cerinte:

    Absolvent de studii tehnice superioare
    Experienta minim 1 an in proiectarea de lucrari in instalatii electrice
    Detinator autorizatie ANRE 2 A, 2 B
    Cunostinte limba engleza- nivel mediu
    Permis de conducere categoria B
    Cunstinte operare MsOffice, AutoCAD, ERP

    Responsabilitati

    Elaborarea de oferte tehnico-economice pentru proiectele / lucrarile propuse a fi executate
    Realizarea proiectelor tehnice in toate fazele acestuia
    Emiterea de dispozitii de santier, solutii tehnice
    Asigurarea de asistenta tehnica
    Participarea la elaborarea normelor de executie si furnizarea necesarului de materiale, manopera si utilaj
    Colaborarea cu Inginerul de urmarire lucrari privind schimbarile realizate in timpul executiei lucrarilor
    Comunicarea problemelor aparute, solicitarea de solutii, punerea lor in aplicare

    Aplica fara CV
    Brasov,