Store Manager în magazinul Darwin (MegaMall)

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Darwin active.

Vezi toate job-urile Store Manager în magazinul Darwin (MegaMall) active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Darwin
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 19.10.2020
    Remote work: On-site

    Prinde ritmul unui job plin de culoare și evoluție!

    Dacă esți un lider și ai ambiții în domeniul tehnologiilor de ultimă generație, aplică la noi pentru postul de Store Manager, în primul și cel mai “cool” magazin Darwin Lab din Romania.

    Ce responsabilități vei avea?

    • Atenție sporită si focus pe echipa din subordine:

      • Asigurarea unui climat confortabil, suport și instruire relevantă pentru toți consultanții
      • Recrutarea, dezvoltarea și menținerea membrilor puternici în echipă
      • Recunoașterea potențialilor candidați pentru promovare
     • Atenție sporită față de clienți:
      • Asigurarea unui customer experience la nivelul standardelor companiei
      • Gestionarea pozitivă și eficientă a conflictelor și reclamațiilor
    • Administrarea magazinului:
      • Gestionarea eficientă a resurselor și instrumentelor de mangement pentru a atinge planul de vânzări ale magazinului
      • Administrarea eficientă a stocurilor (merchandising, comenzi, organizare depozit)
    • Planificarea și coordonarea activităților
      • Prioritizarea corectă a sarcinilor pentru a maximiza eficiența echipei
      • Demonstrarea de inițiativă pentru îndeplinirea tuturor obiectivelor stabilite
      • Conducerea și motivarea echipei prin propriul exemplu
    Ce aptitudini îți sunt necesare?

    • Abilități puternice de organizare și gestionare a timpului
    • Planificare și executare în condiții de multitasking
    • Capacitatea de a conduce prin exemplul propriu: motivarea și dezvoltarea echipei
    • Orientare spre rezultat și atitudine pro-activă • Flexibilitate și capacitate de rezolvare a problemelor
    • Excelente abilități de comunicare și relații interpersonale
    • Capacitatea de a lucra autonom și in cadrul unei echipe

    Care sunt cerintele?

    • Experiență minima de 2 ani pe o poziție similară
    • Pasiune pentru tehnologii și inovații în domeniu
    • Dorința si ambiția de dezvoltare în cadrul companiei
    • Cunoașterea limbii engleze reprezintă un avantaj
    • Studii superioare

    Iar noi te vom răsplăti cu:
    • salariu competitiv care îți răsplătește performanța
    • un pachet de beneficii gândit pentru confortul tău
    • program de lucru flexibil
    • programe de dezvoltare profesională
    • un sistem de management modern
    • o echipă profesionistă și mediu de lucru plăcut
    Dacă ai simțit că este despre și pentru tine, expediază-ne CV-ul tău.

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (202)