Sales Support

Angajator: Gi Group Romania
Domeniu:
  • Constructii
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 12.11.2019

    Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pieței forței de muncă. Grupul oferă servicii de muncă temporară și permanentă, recrutare și selecție, servicii de consultanță și training cât și alte servicii complementare.

    Cerinte

    Gi Group este in cautarea unui Sales Support pentru clientul sau, o companie de top la nivel global care activeaza in domeniul Laundry & Home Care (detergenti).
    Obiectivul postului il reprezinta asigurarea suportului echipei de Key Account Management prin activitati ce tin de imbunatirea continua a calitatii procesului de vanzare si comunicare cu partenerii.

    Candidatul ideal:

    Studii superioare absolvite;
    Limba engleza nivel avansat (vorbit, scris, citit) – obligatoriu;
    O buna cunoastere a pachetului MS Office (cu precadere Excel si Power Point);
    Responsabilitate, operativitate, orientare catre dezvoltare profesionala.

    Responsabilitati

    Responsabilitatile postului:

    Suport in activitatile de redactare, editare si transmitere a dcumentelor (contracte, oferte, acte aditionale, etc.) catre partenerii companiei;
    Intocmirea rapoartelor solicitate de echipa de vanzari si a situatiilor de prospectare a pietei;
    Pastrarea legaturii stransa cu alte departamente importante (marketing, customer service, finante, logistica);
    Oferirea suportului catre echide de Key Account Management la indeplinirea task-urilor zilnice.

    Beneficii:

    Pachet salarial atractiv;
    Tichete de masa;
    Asigurare medicala&viata private;
    Program de lucru: L-V / 09:00-17:30;
    Acces la Bookster-ul companiei;
    Sustinere in dezvoltarea unei cariere pe termen lung.

    Alte informatii

    Daca esti interesat/a, asteptam cu mare interes CV-ul tau!