Traducator

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile VEO Worldwide Services active.

Vezi toate job-urile Traducator active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Secretariat - Administrativ active pe Hipo.ro

Angajator: VEO Worldwide Services
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Iasi
  • Actualizat la: 29.11.2019

    VEO Worldwide is a B2B services provider, based in Europe, with 16 years of activity. In 2006, when NOZ (the European clearance leader) started its expansion within Eastern Europe and Africa, VEO quickly fell in love with its vision and agile environment, always pushing things to discover more of this amazing business of clearance and responsible economy. Hence, we've added our own dynamic culture and mindset to everything we embraced from NOZ.
    We constantly search for solutions to help business owners capitalize on their unsold stocks (past collections, short expiry products, cancelled orders) and become efficient.
    With all of that, VEO is consolidating its brand based on engagement, transparency, solidarity, constant improvement and competence.

    Cerinte

    Daca cunosti limba franceza si alte doua limbi straine (engleza/ spaniola/ italiana/ germana), esti atent la detalii si îti doresti sa te implici într-un proiect nou si provocator, te asteptam în echipa VEO.

    Caracteristicile cheie necesare reusitei pe aceasta misiune sunt:
    - Cunostinte de limba franceza (minimum B2) si alte doua limbi straine (engleza/ spaniola/ italiana/ germana);
    - Bune cunostinte de utilizare pachet Microsoft Office;
    - Atentie la detalii, capacitate de analiza si sinteza, acuratete în exprimare, exigenta si rigurozitate.

    Responsabilitati

    În calitate de Traducator principalele misiuni vor fi:
    - Activitati de traducere din engleza/italiana/ spaniola/ germana în franceza a instructiunilor de utilizare, a etichetelor pentru a gama variata de produse (inclusiv a documentelor tehnice de specialitate), cu respectarea regulilor de tehnoredactare corespunzatoare;
    - Verificarea calitativa a traducerilor si finalizarea acestora în timp util.

    ?i pentru c? valorific?m implicarea ?i dorin?a de a înv??a, oferim urm?toarele beneficii:
    - Training ini?ial specific activit??ii desf??urate;
    - Pachet care include beneficii financiare ?i non-financiare;
    - Feedback ?i coaching din partea responsabililor direc?i;
    - Reale oportunit??i de dezvoltare a unei cariere într-un mediu profesionist, al?turi de o echip? dinamic? ?i de succes;
    - Sal? de relaxare. Atunci cand ai o pauz? în timpul zilei te po?i bucura de o mas? de foosball, PlayStation ?i Green Corner;
    - Vineri tematice ?i alte activit??i bazate pe conceptul "Happy people at work".

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Iasi,

    Aplica fara CV
    Iasi, Pascani,

    Vezi job-uri similare (9)