Contabil

Angajator: Audionova
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 18.08.2022
    Scurta descriere a companiei

    De peste 23 de ani suntem alături de oameni!

    Audionova este lider în piața de aparate auditive din România. Experiența noastră ne-a ajutat să înțelegem mai bine omul și felul în care auzul îi influențează viața cotidiană. De aceea, ne dedicăm oamenilor și oferim soluții prin testări de auz, consiliere pentru a gasi cea mai buna solutie, aparate auditive și accesorii. Acțiunile noastre sunt continue și nu se termina odată cu achiziția aparatelor auditive. Acestea continuă cu reglaje și lucrări de mentenanță pentru a îmbunătăți viața tuturor oamenilor care ne calcă pragul.

    Te așteptăm în echipa noastră!

    Cerinte

    - Studii economice finalizate
    - Experienta cel putin 3 ani pe un post similar
    - Bune cunostinte Word, Excel

    Responsabilitati

    Responsabilitati :
    - verifica si prelucreaza zilnic documente contabile aferente punctelor de lucru alocate
    - inregistrare facturi furnizori, deconturi
    - verificarea fiselor de furnizori, clienti
    - arhivarea documentelor prelucrate/verificate
    - intocmirea diverselor rapoarte solicitate de superiorul ierarhic

    Alte informatii

    - Salariu net 3800 lei
    - Bonuri de masa
    - Decontare transport
    - Conditii de lucru excelente
    - Program L-V : 08:00-17:00 (1 ora pauza de masa)